19 грудня студенство та професорсько-викладацький
Новини відділу
Відвідали Фастівський ліцей №1, Опорний заклад освіти “Гребінківський ліцей” Білоцерківського району, Гребінківську загальноосвітню школу
26 листопада 2024 року декан фінансово-економічного факультету Вікторія Пархоменко, старший викладач кафедри менеджменту, маркетингу та публічного управління Анна Гаврисевич та завідувач профвідділом Галина Черушева відвідали Фастівський ліцей №1, Опорний заклад освіти “Гребінківський ліцей” Білоцерківського району, Гребінківську загальноосвітню школу І-ІІІ СТУПЕНІВ Васильківського району Київської області. В ході зустрічі випускників ознайомили з освітньо-професійними програмами академії, програмою “Подвійний диплом” та міжнародною співпрацею з закладами вищої освіти європейських країн, з перевагами навчання в Академії та Фаховому коледжі бізнесу та аналітики НАСОА, умовами вступу з врахуванням нововведень у 2025 році. В результаті багаторічної співпраці щороку випускники цих закладів освіти обирають Академію для реалізації своїх професійних планів.
Візити до Юріївського ліцею та Ксаверівської гімназії
Триває постійна активна робота профорієнтаційного відділу та кафедр Академії з учнівською молоддю. За участі декана фінансово-економічного факультету Вікторії Пархоменко, старшого викладача кафедри менеджменту, маркетингу та публічного управління Анни Гаврисевич та завідувача профвідділом Галини Черушевої здійсненні виїзди у загально-освітні школи Київської області. Цього разу відвідали Юріївський ліцей та Ксаверівську гімназію. Розказали про спеціальності, за якими ведеться підготовка в Академії та ФКБА, переваги навчання, можливості професійного розвитку та зростання, які відкриваються для здобувачів освіти під час навчання. Запросили учнів 9-11 класів та їх батьків до Національної академії статистики, обліку та аудиту на Virtual Open Day of Our Academy, який відбудеться 29.11.2024 року та підготовчі курси.
Зустріч з випускниками Ржищівського індустріально-педагогічного фахового коледжу
12 листопада 2024 року в рамках багаторічної співпраці між Національною академією статистики, обліку та аудиту та Ржищівським індустріально-педагогічним фаховим коледжем відбулась зустріч завідувача відділом профорієнтаційної роботи к.п.н. Черушевої Г., декана фінансово-економічного факультету, к.е.н. Пархоменко В., старшого викладача кафедри менеджменту Гаврисевич А. з випускниками коледжу. Здобувачів освіти ознайомили з освітньо-професійними програмами академії, умовами вступу на основі диплома фахового молодшого бакалавра, запросили на підготовчі курси до складання НМТ. Після цього було проведене об’єднане засідання з викладачами циклової комісії з обліково-економічних дисциплін коледжу: Цюцюрою Л.Г., Барвінченко В.О., Кнуренко Н.С.,Стратійчук М.О., Перегонцевим А.Ю., на якому обговорювались актуальні питання сучасних методів навчання, академічної мобільності, досвіду реалізації заходів з дотримання академічної доброчесності, практичної підготовки майбутніх фахівців, намітили напрями подальшої наукової співпраці, проведення круглого столу з актуальних професійних проблем. Викладачі та здобувачі освіти були запрошені до участі у наукових конференціях Академії.
«Сучасна економіка України в умовах війни: проблеми сьогодення та перспективи розвитку»
4 листопада 2024 р. відбулась зустріч представників кафедри менеджменту, маркетингу та публічного управління НАСОА кандидата економічних наук, декана фінансово-економічного факультету В.В. Пархоменко, ст. викладача, завідувача відділом по роботі з іноземними студентами А.С. Гаврисевич та кандидата педагогічних наук, завідувача відділом профорієнтаційної роботи Г.Б.Черушевої з учнями Ничипорівської гімназії імені Андрія Бобиря Бориспільського району. Вже багато років Академія плідно співпрацює з навчальним закладом, який очолюють творчі, талановиті особистості – директор Анатолій Володимирович Саса та заступник директора Віта Миколаївна Білокур, які перш за все опікуються вихованням достойного покоління, яке неодмінно стане гордістю України. Завдяки спільним зусиллям створюються сприятливі умови для професійного самовизначення учнів, їх свідомого вибору й оволодіння майбутньою професією. Сьогодні нашими студентами Фахового коледжу бізнесу та аналітики (НАСОА) є талановита молодь, випускники гімназії Ціцура Павло, Семеняка Вікторія, Корольова Анастасія та інші. В ході зустрічі Вікторія Вікторівна провела бесіду з учнями на тему «Сучасна економіка України в умовах війни: проблеми сьогодення та перспективи розвитку». На завершення випускників ознайомили з освітніми програмами, можливістю навчатися на підготовчих курсах, а також умовами вступу. В кінці зустрічі Анатолій Володимирович та Віта Миколаївна гостинно запросили в музей гімназії, створений зусиллями дітей, педагогічного колективу та батьків, у якому зібрані історичні експонати, подаровані закладу місцевими жителями. Україна сильна і непереможна, поки ми зберігаємо історію і пам’ятаємо своє коріння!
Зустріч в рамках профорієнтаційної роботи Академії
20 вересня представники НАСОА у складі декана обліково-статистичного факультету, д.е.н. Пилипенка О.І., завідувача відділу профорієтаційної роботи, к.пед.н. Черушевої Г.Б., завідувача відділу по роботі з іноземними студентами Гаврисевич А.С. та менеджера з реклами відділу профорієнтаційної роботи Григоращенко М.М. відвідали Димерський ліцей 1 та Димерський ліцей 2 Вишгородського району Київської області. У навчальних закладах представники Академії зустрілися з учнями 9-11 класів, а також підписали з керівництвом договори про подальшу співпрацю. Національна академія статистики, обліку та аудиту щиро дякує керівникам ліцеїв – Щак Світлані Олексіївні та Гуцалу Петру Анатолійовичу за теплу зустріч!
«Освіта і кар’єра 2024»
27-29 березня 2024 року Національна академія статистики, обліку та аудиту (відділ профорієнтаційної роботи) взяла участь у Міжнародній виставці «Освіта і кар’єра 2024» в режимі онлайн. У виставці взяли участь 478 закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ, навчально-методичних (науково-методичних) центрів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, органів управління освітою (обласних, міських, районних, об’єднаних територіальних громад) та інших освітніх закладів та центрів професійного розвитку педагогічних працівників. На 62 різних заходах, які відбулися у рамках виставки: конференціях, презентаціях, семінарах, круглих столах, експертних дискусіях, майстер-класах відбулося обговорення актуальних питань, нових підходів до навчання в умовах сьогодення, напрацювань й досягнень у сфері освіти. Особливу зацікавленість викликали доповіді з проблем: «Національна наука й освіта в умовах війни РФ проти України та сучасних геополітичних викликів», «STEM – світ інноваційних можливостей. Професійна (професійно-технічна) освіта у контексті STEM», «Реалізація виховної константи в освітньому процесі щодо розвитку української національної та громадянської ідентичності здобувачів освіти». Круглі столи: «Нові вектори архітектури національного та міжнародного оподаткування», «Роль інформаційних технологій у післявоєнній відбудові України», «Інноваційні практики формування життєвої успішності учасників освітнього процесу». На виставці виступили: Кремень Василь Григорович, доктор філософських наук, професор, академік НАН України, академік НАПН України, президент Національної академії педагогічних наук України; Завалевський Юрій, доктор педагогічних наук, професор, перший заступник директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»; Бех Іван, доктор психологічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Інституту проблем виховання НАПН України; та інші провідні спеціалісти галузі освіти України;
У гостях Дніпровського ліцею Верхньодніпровської міської ради Дніпропетровської області
9 травня 2024 року д.е.н., професором, завідувачем кафедри фінансів, банківської справи та страхування Таїсією Бондарук та здобувачкою першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Ангеліною Касьян у форматі онлайн/офлайн було проведено профорієнтаційну роботу у Дніпровському ліцеї Верхньодніпровської міської ради Дніпропетровської області. Під час зустрічі випускникам ліцею було презентовано освітні програми Національної академії статистики, обліку та аудиту і спеціальності коледжів, роз’яснено умови цьогорічного вступу та акцентовано увагу на перевагах навчання в Академії. Будемо раді бачити випускників Дніпровського ліцею Верхньодніпровської міської ради Дніпропетровської області в лавах студентів Національної академії статистики, обліку та аудиту!
У гостях ліцея №2 Калинівської міської ради Вінницької області
6 травня 2024 року к.е.н., доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Людмилою Богріновцевою та здобувачкою першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Анастасією Матвійчук було проведено профорієнтаційну роботу у ліцеї №2 Калинівської міської ради Вінницької області. Під час зустрічі випускникам ліцею було презентовано освітні програми Національної академії статистики, обліку та аудиту і спеціальності коледжів, роз’яснено умови цьогорічного вступу та акцентовано увагу на перевагах навчання в Академії. Будемо раді бачити випускників ліцею №2 Калинівської міської ради Вінницької області в лавах студентів Національної академії статистики, обліку та аудиту!
Онлайн зустріч з випускниками ліцею та учнями 9,10,11 класів
22 березня 2024 року відбулася онлайн зустріч з випускниками Переяславського ліцею ім. Івана Мазепи, учнями 9,10,11 класів Горошанського ЗЗСО (директорка Ілляшевич Тамара Петрівна) та Оболонського опорного ЗЗСО Семенівського району, Полтавської області (директорка Кайдалова Ольга Василівна). На дні відкритих дверей були присутні проректор академії, В.Пархоменко, декан обліково-статистичного факультету О.Пилипенко, завідувач відділу профорієнтаційної роботи Г.Черушева, директор коледжу К. Бугера, студентка Академії Орлова Олександра, а також керівники та вчителі шкіл. Представники академії ознайомили майбутніх випускників з матеріальною базою Академії та Фахового коледжу, основними напрямами підготовки, умовами вступу, програмами «Подвійний диплом» й академічної мобільності, науковою та культурно-творчою діяльністю, практичною підготовкою й студентським життям. Учасники зустрічі проявили зацікавленість до отриманої інформації.
Коли профорієнтаційна робота надихає
21 березня 2024 року в рамках профорієнтаційної роботи, декан обліково-статистичного факультету НАСОА, доктор еконоічних наук, професор Пилипенко О.І. та завідувачка відділом профорієнтаційної роботи Черушева Г.Б. відвідали Ничипорівську гімназію ім. Андрія Бобиря Яготинської міської ради. О.І. Пилипенко та Г.Б. Черушева розповіли майбутнім випускникам гімназії про Академію та Фаховий коледж, основні напрями підготовки, умови вступу, програму «Подвійний диплом», академічну мобільність та активне студентське життя. Ничипорівська гімназія приємно вразила представників Академії своєю теплотою та творчою атмосферою! Директор Гімназії Саса Анатолій Володимирович – унікальна та творча людина: художник, поет, музикант. Анатолій Володимирович разом із завучем Вітою Миколаївною провели екскурсію музеєм гімназії, який був створений зусиллями вчителів та учнів й постійно поповнюється витворами мистецтва. Варто зазначити, що Саса А.В. є автором слів Гімну Ничипорівської гімназії, які покладені на музику Андрія Бобиря. Приємно відзначити , що вже сьогодні випускники гімназії є студентами Академії та Коледжу. Щіро дякуємо керівництву гімназії за організацію теплої зустрічі!
Зустріч адміністрації Академії з учнями Радомишльського ліцею №4 ім. І.Самоплавського
Профорієнтаційна робота – важлива складова у стимулюванні пошуку учнівською молоддю майбутньої професії, яка сприятиме формуванню соціально зрілого і відповідального фахівця та допомагає цілеспрямовано формувати в собі якості, необхідні для роботи за обраною спеціальністю. 06.03.2024 р. відбулася зустріч адміністрації Академії з учнями Радомишльського ліцею №4 ім. І.Самоплавського. Презентували спеціальності, освітні програми, а також переваги навчання в Академії та Фаховому коледжі бізнесу та аналітики; говорили про особливості вступу 2024, можливості студентської молоді при реалізації програм академічної мобільності та практичний досвід під час навчання. Сподіваємось, що надана інформація допоможе учням зробити правильний вибір майбутньої професії!
Зустріч з учнями 9-х та 11-х класів Технічного ліцею Шевченківського району м. Києва
Вибір майбутньої професії для випускників закладів середньої освіти – це перш за все, вибір свого місця в житті, а отже, найважливіший крок на шляху подальшого навчання і праці. Профорієнтаційна робота, спрямована на підготовку майбутніх абітурієнтів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві, є важливим елементом виховної роботи, спрямованої на підготовку учнівської молоді до обґрунтованого вибору професії, який має задовольняти як особисті інтереси, так і інтереси та потреби суспільства. 28 лютого 2024 р. команда НАСОА зустрілася з учнями 9-х та 11-х класів Технічного ліцею Шевченківського району м. Києва. Говорили про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в Академії та Коледжі бізнесу та аналітики НАСОА, і які є популярними та затребуваними на ринку праці, практичну підготовку і дозвілля студентів, переваги навчання у наших закладах. Також акцентували увагу на можливості студентської молоді бути в тренді сучасної освіти – приймати участь у програмах академічної мобільності та паралельного навчання. Дякуємо адміністрації ліцею за гостинність, а школярів із нетерпінням чекаємо у ролі наших абітурієнтів!
Візит до Великокоровинецького ліцею Житомирської області
Ще вчора Стецюк Карина була ученицею Великокоровинецького ліцею Житомирської області і як всі випускники стояла на шляху вибору майбутньої професії. Сьогодні Каріна, студентка першого курсу фінансово-економічного факультету НАСОА, сама надає поради випускникам рідної школи у їх професійному самовизначенні. 15 березня 1023 року Каріна зустрілась з учнями 9 та 11 класів, поділилась інформацією про особливості та переваги навчання в Академії, основні напрями професійної підготовки та умови вступу, міжнародні зв’язки та цікаві зустрічі з провідними економістами та науковцями. В кінці зустрічі Каріна гостинно запросила учнів відвідати Академію.
Адміністрація НАСОА відвідала школи Шевченківського району м. Києва
Один з головних виборів у житті, який здійснює людина у шкільному віці – це вибір майбутньої професії. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства. З метою допомоги учнівській молоді у професійному самовизначенні НАСОА продовжує профорієнтаційну діяльність. 07 лютого 2023 року відвідали школи Шевченківського району м. Києва. Озброїли учнів знаннями щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка в Академії, розповіли про переваги майбутніх професій. Учні цікавилися пропозиціями НАСОА та ФКБА, можливостями та перспективами навчання. Дякуємо школам за гостинність, а школярів із нетерпінням чекаємо у ролі наших абітурієнтів!
Від правильного вибору професії сьогоднішнім випускником залежить його власне майбутнє і добробут всієї країни
В рамках профорієнтаційної роботи за програмою кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Абітурієнт – 2022» проведено ряд зустрічей з випускниками шкіл міста Київ. Від правильного вибору професії сьогоднішнім випускником залежить його власне майбутнє і добробут всієї країни. Тому, з метою забезпечення свідомого і вільного обрання освітньої програми, за якою навчатимуться абітурієнти, професорсько – викладацький склад кафедри фінансів, банківської справи та страхування переслідує ціль максимальної поінформованості про напрям підготовки кафедри. Знання своїх особистісних особливостей, уміння співвідносити особисті здібності, які вимагають професія і спеціальність є вагомими критеріями при виборі спеціальності. Для формування реального уявлення про навчання в НАСОА та напрямів підготовки здобувачів освіти Заїчко І. В. к.е.н., доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування разом з студенткою 4 курсу фінансово-економічного факультету (колишньою випускницею школи «Логос) Шевченко Веронікою, проведено профорієнтаційну бесіду серед випускників 9 і 11 класів Спеціалізованої загальноосвітньої школи № 329 «Логос» м. Київ. Поступово наближається час обрання ВНЗ у якому вступники-2022 проведуть свої найяскравіші роки студентського життя. Ірина Володимирівна запросила учнів на дні відкритих дверей, що проводяться щосуботи о 12:00, аби абітурієнти могли стати на крок ближче до своєї мрії та отримати сучасну високоякісну освіту Старшокласники отримали буклети з необхідною інформацією, дізналися про міжнародну мобільність та можливість отримання подвійного диплому, що дасть їм можливість зорієнтуватися і визначитися з вибором вищого закладу освіти та майбутньої професії. Цілеспрямовані абітурієнти зацікавлені інформацією про різні напрямки та спеціальності НАСОА, адже Академія – це унікальна можливість отримати усі потрібні теоретичні знання, практичний досвід та поєднувати їх з активним студентським життям, майстер-класами та різними творчими і спортивними активностями. Чекаємо на майбутніх студентів в Національній академії статистики, обліку та аудиту та зокрема на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування!
У гості до Дмитрушківського ліцею та Полянецької загальноосвітньої школи
В рамках профорієнтаційної роботи студент І курсу спеціальності “Публічне управління та адміністрування” НАСОА Радченко Валентин, відвідав Дмитрушківський ліцей та Полянецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області. Дякуємо тобі Валентине за чудову роботу!
«День Академії» в НВК «Димерська гімназія – ЗОШ І ступеня» Вишгородського району
30 січня 2020 року професорсько-викладацький склад Національної академії статистики, обліку та аудиту проводив День Академії в НВК «Димерська гімназія – ЗОШ І ступеня» в рамках «Стратегії профорієнтаційної роботи НАСОА». Реалізації даного проєкту передувала багаторічна співпраця з гімназією у сфері профорієнтації. За цей час було проведено інтелектуально-творчі заходи: брейн-ринг, інтелектуальна гра «Найрозумніший», олімпіади з економіки, інформатики, математики, які проходили на базі Академії. Щороку випускники гімназії вступають до Коледжу бізнесу та аналітики НАСОА та Академії. До участі «Дня Академії» було залучено провідних науковців з фінансів, обліку та аудиту, менеджменту, під керівництвом завідувача відділу профорієнтаційної роботи, професора Черушевої Г.Б. Представники Академії провели майстер-класи з презентаціями у 9-11 класах: “Україна і світ: економічна інтеграція” – декан фінансово-економічного факультету, професор Пархоменко В.В.; «Інтерактивна гра з економіки» – директор Коледжу бізнесу та аналітики НАСОА, кандидат економічних наук, доцент Юрченко О.А.; Інтерактивна гра з менеджменту – кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та менеджменту ЗЕД Ігнатенко Т.С. Протягом дня в стінах гімназії працював мультимедійний центр з рекламою Академії, а також викладачами проводилась профорієнтація серед школярів. Активну участь у пропаганді Академії взяла студентка І курсу обліково-статистичного факультету Селезень Мілена. Після завершення заходу декан фінансово-економічного факультету Пархоменко В.В. та директор гімназії Шак С.О. підписали Угоду про творчу співпрацю, обговорили можливі подальші спільні проєкти на базі Національної академії статистики, обліку та аудиту.
«День Академії» у Макарівському багатопрофільному ліцеї Київської області
31 січня 2020 року за ініціативи відділу профорієнтаційної роботи під керівництвом к.п.н, доцента Черушевої Г.Б. та заступника завідувача відділу, старшого викладача кафедри економіки та менеджменту ЗЕД Синякова А.В. у Макарівському багатопрофільному ліцеї було впроваджено проєкт «День Академії у школі», до якого залучено провідних науковців Академії зі статистики, фінансів, економічної кібернетики, обліку та аудиту, філософії на чолі з проректором з науково-педагогічної та виховної роботи НАСОА, доктором економічних наук, професором Момотюк Л.Є. До учнів 9-11 класів завітав науковий кластер Академії з різноманітними науковими темами: «Статистика знає все» – майстер-клас з презентацією, доктор економічних наук, професор Момотюк Л.Є.; «Україна і світ: економічна інтеграція» – майстер-клас з презентацією, декан фінансово-економічного факультету, професор Пархоменко В.В.; «Подорож до світу світоглядів» – завідувач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, доктор філософських наук, професор Гаврилюк Т.В.; «BIGData”, нові можливості та перспективи у повсякденному житті» – тренінг від завідувача кафедри економіко-математичних дисциплін і інформаційних технологій, доцента Єршової О.Л.; «Інтерактивна гра з економіки» – директор Коледжу бізнесу та аналітики НАСОА, кандидат економічних наук, доцент Юрченко О.А.; Протягом дня в стінах Ліцею працював мультимедійний центр з рекламою Академії, а також викладачами проводилась профорієнтація серед учнів Ліцею. По завершенню заходу проректором Національної академії статистики, обліку та аудиту Момотюк Л.Є. та директором Макарівського багатопрофільного ліцею Українець Н.М. було підписано Угоду про творчу співпрацю, яка передбачає проведення для учнів 9-11 класів брейн-рингу з економіки, інтелектуальної гри «Найрозумніший» на базі Академії , а також їх участь в олімпіадах з інформатики, математики, української мови, які проведуть фахівці Національної академії статистики, обліку та аудиту в рамках реалізації «Стратегії профорієнтаційної роботи НАСОА».
«День Академії» у Димерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Вишгородського району
30 січня 2020 року представники професорсько-викладацького складу Національної академії статистки, обліку та аудиту провели «День Академії» у Димерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Вишгородського району Київської області. Головною метою даного проєкту є інформаційно-просвітницька діяльність серед учнівської молоді з економічною, гуманітарною спрямованістю знань та пропагандою Національної академії статистики, обліку та аудиту. Для учнів 9-11 класів було проведено уроки-презентації з наступних тем: «Сакральне навколо нас» – доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін НАСОА Т.В.Гаврилюк « BIGData, нові можливості та перспективи у повсякденному житті» – кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри економіко-математичних дисциплін та ІТ О.Л.Єршова «Інтернет-реклама у соціальних мережах» – аспірант, заступник директора Коледжу бізнесу та аналітики НАСОА Н.В.Телегей По завершенню заходу заступник завідувача відділу профорієнтаційної роботи, старший викладач кафедри економіки та менеджменту ЗЕД Національної академії статистики, обліку та аудиту Синяков А.В. від імені Академії та директор Димерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Вишгородського району Лозенко М.П. підписали Угоду про творчу співпрацю. Відповідно до підписаної Угоди учні 9-11 класів запрошуються до участі у брейн-рингу з економіки, інтелектуальній грі «Найрозумніший» на базі Академії , а також в олімпіадах з інформатики, математики, української мови, які проводять фахівці Національної академії статистики, обліку та аудиту в рамках реалізації «Стратегії профорієнтаційної роботи НАСОА».
День Академії в школі: СШ №139
27 листопада 2019 року професорсько-викладацький склад Національної академії статистики, обліку та аудиту проводив День Академії в спеціалізованій школі №139 з поглибленим вивченням математики (м. Київ) в рамках «Стратегії профорієнтаційної роботи НАСОА». Реалізація даного проекту передувала багаторічна співпраця зі спеціалізованою школою у сфері профорієнтації, інтелектуально-творчих заходах: брейн-ринг, найрозумніший, олімпіадах з економіки, інформатики, математики, які проходили на базі Академії. Сьогодні левова частка випускників школи є студентами Коледжу бізнесу та аналітики НАСОА та Академії. До участі «Дня Академії в школі» було залучено провідних науковців економічної кібернетики, обліку та аудиту, менеджменту, культурології, філології під керівництвом завідувача відділу профорієнтаційної роботи, професора Г.Б. Черушевої. Представники Академії провели майстер-класи з презентацією у 9-11 класах: “Україна і світ: економічна інтеграція” – декан фінансово-економічного факультету, професор Пархоменко В.В.; “BIGData”, нові можливості та перспективи у повсякденному житі” – завідувач кафедри економіко-математичних дисциплін і інформаційних технологій, професор Єршова О.Л.; Інтерактивна гра з економіки – директор Коледжу бізнесу та аналітики НАСОА, кандидат економічних наук, доцент Юрченко О.А.; “Вивчаємо мову граючись” – доцент кафедри сучасних європейських мов Варавкіна З.Д. Протягом дня в стінах СШ№139 працював мультимедійний центр з рекламою Академії, а також викладачами проводилась профорієнтація серед школярів. По-завершені заходу завідувач відділу профорієнтаційної роботи, професор Г.Б. Черушева разом з директором школи О.В. Усенко обговорили можливі подальші спільні заходи на базі Національної академії статистики, обліку та аудиту.
День Академії в школі: Борівський академічний ліцей
20 листопада 2019 року за ініціативи відділу профорієнтаційної роботи під керівництвом к.п.н, доцентом Г.Б. Черушевої та заступника завідувача відділу, старшого викладача кафедри економіки та менеджменту ЗЕД А.В. Синякова у Борівському академічному ліцеї Фастівського району впроваджений проект «День Академії в школі», в рамках «Стратегії профорієнтаційної роботи НАСОА». Реалізація даного проекту передбачала інформаційно-просвітницьку діяльність серед учнівської молоді з економічною і гуманітарною спрямованістю та пропаганда Національної академії статистики, обліку та аудиту як провідного, галузевого закладу вищої освіти України та Європи. До участі «Дня Академії в школі» було залучено провідних науковців статистики, фінансів, економічної кібернетики, обліку та аудиту, менеджменту, філософії, культурології під керівництвом проректора з науково-педагогічної та виховної роботи НАСОА, доктора економічних наук, професора Людмили Євгеніївни МОМОТЮК. День розпочався з уроку пам’яті: “Голодомор 1932-1933 років в Україні” під гаслом «Ми сильні, ми пам’ятаємо…» приурочений до роковин з дня трагедії, який провела завідувач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, доктор філософських наук, професор Гаврилюк Т.В. Після цього представники Академії провели різнопланові творчі заходи у 9-11 класах: “Україна і світ: економічна інтеграція” майстер-клас з презентацією – декан фінансово-економічного факультету, професор Пархоменко В.В.; “Статистика знає все” – майстер-клас з презентацією – кандидат економічних наук, доцент Голубова Г.В.; “Фінансова грамотність” – завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування – доктор економічних наук, професор Бондарук Т.Г.; “Відроджуємо українську культуру разом” – Народна артистка України, професор Даць І.В.; “BIGData“, нові можливості та перспективи у повсякденному житі”, тренінг – завідувач кафедри економіко-математичних дисциплін і інформаційних технологій, професор Єршова О.Л.; Інтерактивна гра з економіки – директор Коледжу бізнесу та аналітики НАСОА, кандидат економічних наук, доцент Юрченко О.А.; Інтерактивна гра з менеджменту – кандидат економічних наук, доцент Ігнатенко Т.С. Протягом дня в стінах Ліцею працював мультимедійний центр з рекламою Академії, а також студентами проводилась профорієнтація серед школярів. По завершенню заходу, проректором Національної академії статистики, обліку та аудиту Момотюк Л.Є та в.о. директора Борівського академічного ліцею, було підписано Угоду про творчу співпрацю, в основу якої входить проведення для учнів 9-11 класів брейн-рингу з економіки, інтелектуальної гри «Найрозумніший» на базі Академії , а також їх участь в олімпіадах з інформатики, математики, української мови, які проводять професорсько-викладацький склад Національної академії статистики, обліку та аудиту в рамках реалізації «Стратегії профорієнтаційної роботи НАСОА».
Профорієнтація Вишгородським районом
23 жовтня 2019 року під керівництвом завідувача відділу профорієнтаційної роботи к.п.н, доцентом Черушевої Галини Борисівни та за участі декана обліково-статистичного факультету д.е.н, професора Пилипенка Олексія Івановича, декана фінансово-економічного факультету, к.е.н., доцента Пархоменко Вікторії Вікторівни та заступника завідувача відділу профорієнтаційної роботи – Синякова Андрія Віталійовича була проведена профорієнтаційна робота у Вишгородському районі Київської області, зокрема у Новопетрівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Новопетрівській ЗОШ І-ІІ ст. №2, Новопетрівській ЗОШ І-ІІ ст. №3 та Старопетрівській ЗОШ, з якими налагоджена багаторічна співпраця. Паралельно роботі з учнями, з адміністрацією шкіл були обговорені питання проведення екскурсій для випускників 9, 11 класів, їх участі у конкурсах, олімпіадах та інтелектуально-творчих заходах, які проходять в стінах Академії.
Екскурсія до Академії Борівським академічним ліцеєм
22 жовтня 2019 року до Академії, в рамках профорієнтаційної роботи та за сприянням доцента кафедри статистики Голубової Г.В., завітали випускники Борівського академічного ліцею Фастівського району. На зустріч з потенційними абітурієнтами були запрошені декан обліково-статистичного факультету д.е.н., професор Пилипенко О.І., декан фінансово-економічного факультету к.е.н., доцент Пархоменко В.В., завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування д.е.н., професор Бондарук Т.Г., к.е.н., доцент кафедри статистики Голубова Г.В. та співробітники відділу профорієнтаційної роботи. Учням було презентовано спеціальності та напрями підготовки майбутніх фахівців, навчання за програмою Подвійний диплом, міжнародне співробітництво з університетами партнерами Франції, Польщі, Хорватії, Словаччини та інших. Також запропоновано навчання на підготовчих курсах за програмою ЗНО, які проходять щосуботи протягом 7 місяців. По завершенню зустрічі гостям було проведено екскурсію до спортивної та тренажерної зали, лінгафонного кабінету, бібліотеки та читального залу, студентської кав’ярні, танцювальної студії, гуртожитку. Окремими абітурієнтами було подано заяви на підготовчі курси. З представниками ліцею було обговорено питання про подальшу співпрацю з Академією.
Профорієнтаційна робота студентів Академії
Ініціативна група студентів І курсу Фінансово-економічного факультету виявила бажання долучитися до роботи відділу профорієнтаційної роботи у професійно-просвітницькій діяльності серед учнівської молоді. Серед активістів цієї групи Задерейко Дар’я, Заславець Олександр, Дайбов Артем, Дубініна Кароліна, Тупіка Аліна, Потапов Данило, Павлянчин Данило, Литвин Дар’я, Авраменко Андрій, Крохмаль Ганна, Букша Аліна, Бойко Вікторія. Студенти пройшли інструктаж завідувачем відділу профорієнтаційної роботи Г.Б. Черушевою та заступником завідувача відділу А.В. Синяковим щодо участі у Ярмарках професій, зустрічей з випускниками шкіл, а також у інтелектуально-творчих заходах Академії. Перший виїзд студентів Задерейко Д., Заславець О., Дайбов А., відбувся 16 жовтня 2019 року на Ярмарку професій, організовану Вишгородським міським Центром зайнятості Київської області. 17 жовтня 2019 року ці ж студенти проводили профорієнтаційну роботу у 9-11 класах ЗСО № 9 м. Бровари.
День відкритих дверей!
5 жовтня 2019 року відділом профорієнтаційної роботи під керівництвом завідувача відділу, к.п.н., доцента Г.Б Черушевої та заступника завідувача відділу А.В. Синякова у стінах Національної академії статистики, обліку та аудиту було проведено День відкритих дверей. У цей же день розпочали роботу підготовчі курси з української мови та математики для учнів 9, 11 класів на базі Академії. Абітурієнтам та їх батькам було презентовано матеріально-технічну базу закладу, умови вступу до навчального закладу, можливості навчання за програмою «Подвійний дипломи», стажування за кордоном, безкоштовні мовні факультативи, перспективи розвитку творчо-інтелектуальних можливостей студентів та низку інших переваг, які надає Академія. Перед гостями виступили проректор з навчально-виховної та наукової роботи, д.е.н., професор Л.Є. Момотюк, декан обліково-статистичного факультету, д.е.н., професор О.І. Пилипенко, декан фінансово-економічного факультету, к.е.н., доцент В.В. Пархоменко, директор Коледжу бізнесу та аналітики НАСОА, к.е.н., доцент О.А. Юрченко. По завершені заходу слухачі підготовчих курсів та їх батьки зустрілися з доцентами Академії Т.Д. Сакадою та З.Д. Варавкіною, з якими розпочали заняття з математики і української мови та літератури.
Підсумки профорієнтаційної роботи за вересень 2019
Починаючи з вересня 2019 року в НАСОА розпочалася активна робота профорієнтаційного відділу з учнівською молоддю, яка продовжується по сьогоднішній день. За участю декана обліково-статистичного факультету Пилипенка О.І., декана фінансово-економічного факультету Пархоменко В.В. та доцента кафедри статистики Голубової Г.В. здійсненні виїзди у загальноосвітні школи та ПТУ Київської області: м. Вишгород, м. Димер, с. Демидів, с. Лютіж, с. Нові-Петрівці, с. Старі-Петрівці, с. Гаврилівка, м. Обухів, м. Вишневе, м. Васильків, смт. Українка, с. Трипілля, с. Стайки, с. Юрівка і Віта Поштова, с. Путрівка, смт. Калинівка, с. Гребінки, смт. Глєваха, с. Борова, с. Ксаверівка, с. Гатне, с. Хотів,с. Новосілки, с. Ковалівка, с. Велика Олександрівка, с. Щасливе, с. Гора. Всього відвідано 42 школи (126 класів). Завідувач кафедри інформаційних систем доцент Єршова О.Л. та доцент Одноволик В.І. провели плідну роботу у школах м. Фастів. Заступник директора Коледжу бізнеса та аналітики Телегей Н.В. і методист кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Молодько В.О. активно попрацювали серед учнівської молоді ЗОШ м. Кагарлик Учнів 9-11 класів та їх батьків запрошено в Національну академію статистики, обліку та аудиту на День відкритих дверей, який відбудеться 05.10.2019 року та на підготовчі курси.
Відділ профорієнтації у 2 півріччі 2018-2019 навчального року
У другому півріччі 2018-2019 навчального року проведена активна профорієнтаційна робота працівниками відділу профорієнтаційної роботи та професорсько-викладацьким складом кафедр серед учнів шкіл та студентської молоді коледжів і технікумів м. Києва, а також регіонів України. В ході зустрічей презентовано основні напрями підготовки фахівців економічної сфери, умови вступу до Академії, розкрито особливості навчального процесу, різні форми міжнародної академічної мобільності, навчання за програмою «Подвійний диплом», стажування за кордоном, безкоштовні курси з польської та англійської мови та інше. Академією запропоновано низку заходів творчої співпраці з закладами освіти: проведення майстер-класів з профільних дисциплін, лекцій провідних науковців Академії з актуальних економічних проблем, екскурсії, участь студентів і викладачів у наукових конференціях, круглих столах, культурно-творчих та спортивних заходах. Працівники відділу профорієнтаційної роботи Черушева Г.Б., Синяков А.В. разом з деканами фінансово-економічного факультету Пархоменко В.В. та обліково-статистичного факультету Пилипенко О.І., директором Коледжу бізнесу та аналітики Юрченко О.А. за звітній період відвідали: Київський транспортно-економічний коледж, Київський коледж легкої промисловості, Коледжу ресторанного господарства НУХТ, Васильківський авіаційний коледж, Ржищівський індустріально-педагогічний коледж, Таращанський державний економіко-правовий коледж, Тальнівський будівельно-економічний коледж, Лубенський лісотехнічний коледж, Немішаївський агротехнічний коледж, Чигиринський економіко-правовий коледж. В цих закладах освіти вони зустрілися зі студентами різних спеціальностей: «облік і аудит», «фінанси і кредит», «менеджмент», «комп’ютерна інженерія», «розробка програмного забезпечення». Після таких зустрічей певна частка студентів взяла активну участь у студентський науково-практичній конференції НАСОА (21 березня 2019). Плідна робота серед студентів коледжів проведена д.п.н., професором Теловатою М.Т. (Ірпінський економічний коледж), д.е.н., професором Бондарук Т.Г. (Економічний коледж КНЕУ), к.е.н., доцентом Петраківською О.В. (Київський енергетичний коледж), к.е.н., доцентом Єршовою О.Л., к.п.н., доцентом Перхун Л.П. (Білоцерківський коледж). Протягом березня-квітня 2019 проведено екскурсії випускникам: Київського коледжу ресторанного господарства НУХТ, Київського енергетичного коледжу, Київський транспортно-економічний коледж, Київського коледжу легкої промисловості, Ржищівського індустріально-педагогічного коледжу. Профвідділ провів профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді ЗОШ м. Києва №№ 1, 61, 70, 97, 139, 15, 241, 59, а також ЗОШ Київської області: м. Вишгород (3 школи), м. Вішневе (4 школи), Вишгородського р-ну (Димерська гімназія, Димерська, Старо-Петрівська, Ново-Петрівська, Демидівська, Лютіжська школи), м. Кагарлик (3 школи), м. Васильків (7 шкіл), смт. Обухів (4 школи), смт. Українка (2 школи), с. Трипілля, смт. Глеваха (2 школи, Гребінки (2 школи), Калинівка (2 школи), Макарів (2 школи), а також ЗОШ у Ковалівці, Гатному, Хотові, Новосілках, Мархелівки, Ксаверівки. Великої Олександрівки. З учнями Фастівського р-ну зустрічалися Єршова О.Л., Одноволик В.І. (9 шкіл). В Академії проведено екскурсії для учнів загальноосвітніх шкіл м. Київа (ЗОШ 97, 176, 139, 276), шкіл м. Чигирин Черкаської обл., м. Шостка Сумської обл., Великої Олександрівки Боріспільського р-ну, Димерської гімназії та загальноосвітньої школи, Старопетрівської школи Вишгородського р-ну Київської області У лютому – квітні взяли участь у виставках та Ярмарках професій у 8 р-нах Київської області у м.м. Васильків, Фастів, Бровари, Вишгород, Макарів, Бориспіль, Яготин, Києво-Святошинський р-н. 12-13 квітня Академія була представлена на міжнародній виставці «Освіта і кар’єра». До участі у виставці активно задіяні студенти академії. Профвідділом та структурними підрозділами Академії проведена профпропаганда у 18 центрах проведення пробного ЗНО з української мови і літератури м. Києва. За кожною кафедрою було закріплено по 2 центра. Зусиллями працівників відділу профорієнтаційної роботи (Черушева Г.Б., Синяков А.В., Вакуленко А.М.), відділу дистанційного навчання (Перхун Л.П.), та викладачами кафедри фінансів (Мельничук Н.Ю., Ігнатова І.С.) 23-24 квітня в стінах академії проведено інтелектуально-творчий захід «Найрозумніший» у якому взяли участь 73 учні з різних регіонів України. Кафедрою економіко-математичних дисциплін проведено щорічний конкурс творчих робіт з математики та інформатики. Викладачі кафедр Академії відповідно до затвердженого графіку провели у закріплених за ними закладах профорієнтаційну роботу серед студентів коледжів та учнів шкіл.
Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю
Починаючи з вересня 2018 року в НАСОА розпочалася активна робота профорієнтаційного відділу по роботі з учнівською та студентською молоддю, яка продовжується по сьогоднішній день. За участю декана обліково-статистичного факультету Пилипенка О.І., декана фінансово-економічного факультету Пархоменко В.В., директора Коледжу бізнесу та аналітики Юрченка О.А. та доцента кафедри статистики Голубової Г.В., здійсненні виїзди у ЗОШ м. Києва та райони Київської області, м. Вишгород, м. Обухів, с. Українка, с. Трипілля, м. Васильків, с. Юрівка і Віта Поштова, с. Путрівка, м. Вишневе, смт. Димер, с. Демидів, с. Лютіж, с. Нові-Петрівці, смт. Калинівка, с. Гребінки, с. Ксаверівка, с. Гатне, смт. Хотів та Новосілки, с. Ковалівка, с. Велика Олександрівка, с. Ясногородка. Завідувач кафедри інформаційних систем Єршова О.Л. та доцент Одноволик В.І. провели плідну роботу у 9 школах м. Фастів. Взяли участь у батьківських зборах ЗОШ №139 та гімназії ЛОГОС, (профвідділ, Пилипенко О.І., Юрченко О.А., Петраковська О.В.) Розпочато профорієнтаційну роботу у коледжах м. Києва та Київської області. Профвідділом відвідано Київський транспортно-економічний коледж, Київський коледж легкої промисловості, Немішаївський агротехнічний коледж, Ржищівський індустріально-педагогічний коледж. Студенти-випускники економічних спеціальностей запрошенні в Академію до участі в студентських наукових конференціях та екскурсіях.
Академія гостинно відкрила свої двері майбутнім абітурієнтам!
6 жовтня 2018 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту та Коледжі бізнесу та аналітики було проведено День відкритих дверей, а також стартували підготовчі курси для учнів 9-их класів. Захід відвідали гості з Василькова, Обухова, Вишгорода, Вишневого, Фастовата та шкіл Києва. Абітурієнтам та їхнім батькам було презентовано матеріально-технічну базу закладу, можливості навчання за програмою «Подвійний диплом», стажування за кордоном, безкоштовні мовні курси з польської та англійської мови, розвиток творчо-інтелектуальних можливостей студентів та інші переваги, які надає як Академія так і Коледж. Спікерами заходу були: декан обліково-статистичного факультету, д.е.н. Пилипенко Олексій Іванович, декан фінансово-економічного факультету, к.е.н. Пархоменко Вікторія Вікторівна, директор Коледжу бізнесу та аналітики, к.е.н. Юрченко Олександр Анатолійович, завідувач відділу профорієнтаційної роботи НАСОА, к.п.н. Черушева Галина Батрбеківна. По завершенні заходу, слухачі підготовчих курсів, та їх батьки, зустрілися з викладачами Академії, які безпосередньо будуть здійснювати підготовку на підготовчих курсах, і продовжили роботу в групах.
Комплексна профорієнтаційна робота залог успішного набору талановитої молоді
Досвід профорієнтаційної роботи відділу та педагогічного колективу Академії свідчить, що поодинокі заходи у навчальних закладах, виступи серед учнівської та студентської молоді не завжди в повній мірі ефективні і не дозволяють досягти бажаних результатів. Тільки комплексний підхід надає можливість бути в центрі уваги учнів і студентів, викликати в них зацікавленість, а в подальшому – сприяти формуванню мотивації щодо вибору вищого навчального закладу для отримання певної професії. Це може бути низка профорієнтаційних дій інформаційно-рекламного та культурно-творчого характеру. Так, скажемо, участь у Ярмарках професій з подальшим виїздом до конкретних ЗОШ, профорієнтаційна робота серед учнів, виступи на батьківських зборах із завершенням екскурсії до Академії. Паралельно в цих школах можна провести майстер класи, олімпіади, конкурси робіт економічного спрямування. Так, працівники відділу профорієнтації разом із деканом факультету Пилипенко О.І., директором коледжу Юрченко О.А провели комплексну роботу у ЗОШ № 139 м. Києва. Попередньо виступили на батьківських зборах в 9 та 11 класах з подальшою профорієнтаційною роботою серед учнів, провели екскурсію в Академії, де школярі безпосередньо познайомилися з ЗВО. Бажаючі отримали індивідуальні консультації викладачів з математики та української мови з питань вступних випробувань, зустрілися з завідувачами випускових кафедр. Паралельно учні ЗОШ №139 взяли активну участь у творчо-інтелектуальних іграх на І та II турах і показали гарну підготовку. 14 учнів ЗОШ № 139 вже сьогодні відвідують підготовчі курси і визначилися у своїх намірах по закінченню школи вступити в Академію або Коледж бізнесу та аналітики НАСОА. Такий підхід був обраний і доцентом Сакадой Т.Д. в роботі з учнями ЗОШ №267, доцентами Свистун-Золотаренко Л.О та Юрченко О.А. в ЗОШ «Логос» (участь у батьківських зборах, профорієнтаційна робота в класах, екскурсія до академії); доцентом Голубовой Г.В. з профвідділом в роботі з учнівською молоддю Фастівського р-ну, смт Глевахи (Ярмарок професій у Фастові, відвідування шкіл, запрошення до академії); профвідділом, деканом Пархоменко В.В. в ЗОШ м. Чигирин Черкаської області, смт. Димер Вишгородського району (робота по класах, проведення інтелектуальної гри Брейн-ринг з економіки, екскурсія в Академію, участь учнів в інтелектуальній грі «Найрозумніший»); професором Бондарук Т.Г. в роботі зі студентами Економічного коледжу КНЕУ (виступи перед студентами коледжу, відео-презентація, екскурсія в Академію); профвідділом, Пархоменко В.В., Пилипенко О.І. профорієнтаційна робота в Ржищівському індустріально-педагогічному коледжі (виступи перед студентами, науково-методична та консультативна робота з педагогічним колективом, екскурсія до академії, участь у студентський науковій конференції) та інші. Будемо сподіватися, що значна кількість учнів та студентів цих навчальних закладів оберуть нашу Академію.
Ярмарок професій м. Кагарлик 2018
25 квітня 2018 р. працівники відділу профорієнтаційної роботи Черушева Г.Б. і Синяков А.В. та декан обліково-статистичного факультету Пилипенко О.І. представляли Академію на Ярмарку професій, який за ініціативи Центру зайнятості відбувся у м. Кагарлик Київської області на базі міського Будинку культури. На Ярмарок професій були запрошені учні 8-11 класів десяти шкіл м. Кагарлик та району (всього понад 400 дітей). На зустріч з учнівською молоддю прибули представники 16 навчальних закладів з п’яти областей України, в тому числі: Національна академія статистики, обліку та аудиту, Національний педагогічний університет ім. П. Драгоманова, Національний авіаційний університет, Національний транспортний університет, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», Харківський фармацевтичний університет, Білоцерківський національний аграрний університет та інші. Також широко були представлені коледжі, технікуми та професійно-технічні училища. Представники Академії презентували відеоролик, розповсюджували інформаційні рекламні матеріали, а також проводили індивідуальні бесіди з учнями та вчителями шкіл щодо умов вступу у ВНЗ.
Екскурсія до Академії абітурієнтів з міста Чигирин, Черкаської області
Абітурієнтам з місцевих шкіл м. Чигирин традиційно було представлено слайд-презентацію про Академію, надана інформація про Коледж бізнесу та аналітики НАСОА. Керівництво шкіл виявило зацікавленість про подальшу співпрацю з Національною академією статистики, обліку та аудиту. В ході екскурсії школярі отримали інформацію про наукову діяльність професорсько-викладацького складу та міжнародні зв’язки, ознайомилися з матеріальною базою Академії, навчальними аудиторіями, спортивними залами, лінгафонним кабінетом, бібліотекою та іншими структурними підрозділами. Учні ознайомилися з умовами вступу до Академії та Коледжу бізнесу та аналітики, отримали інформацію про можливості Програми паралельного навчання. На зустріч з учнями прийшли провідні науковці, керівники факультетів В.В.Пархоменко, О.І Пилипенко, директор коледжу О.А.Юрченко, завідувач кафедри інформаційних систем О.Л.Єршова та інші.
Екскурсії до НАСОА ЗОШ «Логос» 23-24 квітня 2018
3-24 квітня 2018 року проведена екскурсія учнів чотирьох 9 класів загальноосвітньої школи м. Києва «Логос» загальною кількість 76 чоловік. Куратором цієї школи є доцент кафедри прикладної статистики, кандидат економічних наук Л.О. Свистун-Золоторенко, яка в першому семестрі зустрічалась з учнями, відвідала батьківські збори, де надала первинну інформацію про Академію, напрями та форми навчання, умови вступу, переваги навчально-виховного процесу в Національній академії статистики, обліку та аудиту, а також в Коледжі бізнесу та аналітики НАСОА. У другому півріччі після повторного відвідування учнів 9-11 класів цієї школи були запрошені на екскурсію до Академії. В процесі екскурсії учням був презентований відеоролик про Академію, виступили зав. відділом профорієнтаційної роботи Черушева Г.Б., директор Коледжу Юрченко О.А., заступник декана обліково-статистичного факультету Сакада Т.Д. Доцент Голубова Г.В. провела майстер клас зі статистики, яскраво презентувала професію статистика та бізнес-аналітика. Учнями та класними керівниками було поставлено багато запитань організаційного характеру, про умови навчання та вимоги до вступних випробувань. По закінченню зустрічі учням показали навчальні аудиторії, бібліотеку, комп’ютерні класи та інші підрозділи. Всі були задоволені прийомом і певна кількість школярів виявили бажання після 9 класу вступати до Коледжу бізнесу та аналітики НАСОА.
Брейн-ринг з економіки: Димер
23 березня 2018 року в Будинку культури смт. Димер Вишгородського району відбувся завершальний І етап «Брейн-ринг з економіки», у якому взяли участь команди: «Баланс» НВК «Димерська гімназія» Вишгородської районної ради; «Young businesman» ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 смт. Димер Вишгородської району; «Лілея» Ясногородська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишгородського району. Члени журі: Черушева Галина Батрбеківна – завідувач профорієнтаційним відділом НАСОА; голова лічильної комісії – декан фінансово-економічного факультету НАСОА Пархоменко Вікторія Вікторівна. Ткач Олена Сергіївна – вчитель економіки Ясногородської ЗОШ; Мандро Альона Валентинівна – вчитель фізики та інформатики НВК «Димерська гімназія – загальоосвітня школа». Школярі показали високий інтелектуальний рівень знань та справжню акторську майстерність. Яскравим моментом гри був конкурс вболівальників, які вразили своєю активної підтримкою та креативними плакатами і «кричалками». Члени журі достойно оцінили виступи груп підтримки. Перемогу здобула команда «Young businesman» ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 смт. Димер Вишгородської району. Друге місце посіла команда «Баланс» НВК «Димерська гімназія» Вишгородської районної ради. Третє місце виборола команда «Лілея» Ясногородська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишгородського району.
Брейн-ринг з економіки: Київ, СШ №139
20 березня 2018 року відбувся I тур інтелектуально-творчої гри «Брейн-ринг з економіки» на базі спеціалізованої школи №139 з поглибленим вивченням математики м. Києва. У змаганнях серед шкіл м. Києва брали участь учні 9-11 класів у складі команд: «Татарські фінансисти» – спеціалізована школа №139 з поглибленим вивченням математики; «Економічне диво» – спеціалізована школа №139 з поглибленим вивченням математики; «Біткоїн» – спеціалізована школа № 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій; «Спектр» – спеціалізована школа № 24 з поглибленим вивченням іноземних мов. Команди учасників оцінювало журі у складі: Черушева Галина Борисівна – завідувач відділу профорієнтаційної роботи НАСОА ; Серба Дар’я Михайлівна – завідувач навчально-методичним відділом НАСОА; Філатова Марія Олегівна – педагог-організатор СШ № 24 Деркач Світлана Миколаївна – вчитель СШ № 139; Шиманська Ілона Леонідівна – вчитель економіки та георгафії СШ № 61. Перемогу здобула команда «Економічне диво» спеціалізованої школи № 139 з поглибленим вивченням математики. Друге місце посіла команда «Татарські фінансисти» (СШ № 139). Третє місце розподілили команди «Біткоїн» (СШ № 61) і «Спектр» (СШ №24). Всі учасники команд та колективи шкіл були нагородженні грамотами, подяками та подарунками від Академії. У підготовці та проведенні культурно-творчого заходу активну участь приймали студенти Академії: Клековкін Радислав (звукооператор), Мітусов Антон та Фурсік Тетяна.
Брейн-ринг з економіки: Чигирин
Національна академія статистики, обліку та аудиту в рамках профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді України, зокрема міста Чигирин Черкаської області, провела творчо-інтелектуальну гру «Брейн-ринг з економіки». Метою проведення культурно-творчого заходу є пошук, підтримка і розвиток обдарованої учнівської молоді та її професійно-кар’єрної орієнтації. Брейн-ринг був проведений 16 березня 2018 року на базі Чигиринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2» Чигиринської районної ради. У грі взяли участь команди міських шкіл (учні 9-11 класів): «90-60-90» (Чигиринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Б.Хмельницького); «НБУ «НеБідні Українці» (Чигиринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2»; «Профі флеш» (Чигиринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3». Ведучими інтелектуально-творчої гри «Брейн-ринг з економіки» були випускники Академії: Вашека Ірина Валеріївна – заступник завідувача навчально-методичного відділу НАСОА, Синяков Андрій Віталійович – аспірант, заступник завідувача відділу профорієнтаційної роботи НАСОА. Команди продемонстрували свою майстерність, артистизм, кмітливість у ході виконання творчих завдань різного рівня складності, які підготували представники Академії. Оцінювало команди журі у складі: Тараненко Наталія Федорівна – методист районного методичного кабінету відділу освіти Чигиринської райдержадміністрації; Черушева Галина Батрбеківна – завідувач профорієнтаційним відділом НАСОА; Андрєєва Наталія Олександрівна – вчитель української мови і літератури Чигиринської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Б.Хмельницького; Діденко Олександр Васильович – вчитель інформатики Чигиринського НВК І-ІІІ ступенів № 2; Касяненко Лариса Миколаївна – член батьківського комітету Чигиринського НВК І-ІІІ ступенів № 3; голова лічильної комісії – декан фінансово-економічного факультету НАСОА Пархоменко Вікторія Вікторівна. За результатами трьох раундів перемога дісталася жіночій збірній «90-60-90». З невеликим відривом від переможців ІІ місце зайняла команда «НБУ «НеБідні Українці», ІІІ місце посіла команда «Профі-флеш». Команда-переможниця отримала Кубок у грі «Брейн-ринг з економіки» та путівку до ІІ туру гри «Найрозумніший», яка відбудеться 17 квітня 2018 року в місті Києві на базі Національної академії статистики, обліку та аудиту. Піднесено емоційну атмосферу змагань створювали активні вболівальники, представники всіх шкіл, які підготували яскраві плакати та жартівливі «кричалки». Всі учасники та колективи шкіл міста отримали подарунки, грамоти, подяки. У підготовці та проведенні культурно-творчого заходу активну участь приймали студенти Академії: Клековкін Радислав (звукооператор), Мітусов Антон та Фурсік Тетяна.
Профорієнтаційні батьківські збори Старопетрівської ЗОШ
14 березня 2018 о 18:00 за сприянням керівництва Старопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишгородського району, було проведено батьківські збори учнів 9-11 класів з метою профорієнтаційної роботи та презентації Національної академії статистики, обліку та аудиту і Коледжу бізнесу та аналітики НАСОА. Зустрічі з батьками передувала екскурсія учнів старших класів школи до Академії у вересні 2017 року. Зустріч проходила у форматі діалогу між батьками, викладачами школи та представниками Академії зокрема: проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, д.е.н., професор – Момотюк Л. Є., декан фінансово-економічного факультету, к.е.н. – Пархоменко В.В., завідувач відділу профорієнтаційної роботи, к.п.н. – Черушева Г.Б., заступник завідувача відділу профорієнтаційної роботи – Синяков А.В. Батькам було продемонстровано відеоролик та слайд-презентацію, які розкривали основні напрями діяльності Академії, спеціальності та спеціалізації підготовки фахівців, професійну адаптацію студентів в період проходження виробничої практики, міжнародне співробітництво з ВНЗ Франції, Польщі, Королівства Марокко, академічну мобільність студентів, зокрема паралельне навчання за програмою «ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ», що надає право студентам отримати диплом українського та польського ВНЗ. Гості зустрічі отримали уявлення про сучасну матеріально-технічну базу, науково-педагогічний потенціал вузу та багатоманітність студентського життя, спортивні та культурно-творчі досягнення студентів . По завершенні зустрічі було проведено індивідуальні бесіди з батьками, яких зацікавила перспектива навчання в НАСОА та Коледжу.
Ярмарки професій для учнівської молоді 9-11 класів
11 та 18 жовтня 2017 року за ініціативи Центрів зайнятості Васильківського та Фастівського районах відбувалися Ярмарки професій для учнівської молоді 9-11 класів. Мета цих заходів – зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, розширити їх уявлення про кожну зі спеціальностей, сформувати позитивне ставлення до них, надати інформацію про навчальні заклади. Ярмарку професій відвідали понад 700 старшокласників міських та районних загальноосвітніх навчальних закладів Васильківського та Фастівського районів. На зустріч з учнівською молоддю були запрошені представники вищих навчальних закладів, зокрема Національної академія статистики, обліку та аудиту, Київського національного Університету ім. Т.Г.Шевченка, Інституту підвищення кадрів Державної служби зайнятості, Європейського університету, Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму, університету «КРОК», Ржищівського професійного ліцею, які провели презентацію своїх навчальних закладів. У фойє будинку культури були встановлені інформаційні стенди, а також всі бажаючі отримали брошури та буклети. Національну академію статистики, обліку та аудиту представляли декан факультету обліку та аудиту, доктор економічних наук Пилипенко О. І., завідувач відділу профорієнтаційної роботи, професор Черушева Г. Б., заступник завідувача відділу профорієнтаційної роботи Синяков А. В., заступник завідувача навчально-методичного відділу Вашека І. В., доцент кафедри статистики, кандидат економічних наук Голубова Г.В.
Ярмарок професій в місті Чигирин Черкаської області
17 травня 2017 року за ініціативи міської ради та Центру зайнятості у приміщені районного будинку культури відбулася «Ярмарок професій 2017» для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Чигирина та Чигиринського району. На зустріч зі школярами були запрошені представники 9 вищих навчальних закладів міст Києва, Черкас, Умані, Полтави, Харкова. Національну академію статистики, обліку та аудиту представляли декан факультету обліку та аудиту, доктор економічних наук Пилипенко О. І., завідувач відділу профорієнтаційної роботи, професор Черушева Г. Б., заступник завідувача відділу профорієнтаційної роботи Синяков А. В., заступник завідувача навчально-методичного відділу Вашека І. В.
День відкритих дверей «Осінь-2016»
8 жовтня 2016 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся День відкритих дверей для учнів загальноосвітніх шкіл та їх батьків. На зустріч з абітурієнтами прийшли провідні вчені Академії, декани факультетів, завідувачі кафедр та професорсько-викладацький склад. День відкритих дверей відкрила професор кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, завідувач відділом профорієнтаційної роботи Академії Галина Борисівна Черушева. Гостей Академії привітала проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, доктор економічних наук, професор Л.Є. Момотюк. Людмила Євгеніївна розповіла про історію становлення та розвитку Академії, її міжнародну діяльність і гранти, професійні програми, умови навчання та стажування студентів за кордоном, про участь студентів та викладачів Академії у міжнародних науково-практичних конференціях. Він наголосив, що якісну економічну освіту за європейськими стандартами можна отримати саме в Національній академії статистики, обліку та аудиту. Л.Є. Момотюк зосередила увагу на перевагах освітньої діяльності Академії, розкрила особливості та перспективи професійної підготовки за такими економічними напрямами, як фінанси і кредит, економічна кібернетика, менеджмент, та попит майбутніх фахівців на ринку праці. Багаторічний досвід засвідчує, що випускники Академії завжди мають гідне працевлаштування і відповідну оплату праці. Доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри статистики С.С. Герасименко зазначив пріоритетність спеціальності «Прикладна статистика». Професор підкреслив, що першочерговим кроком для кожної молодої людини є визначення життєвої та професійної мети. Це, в подальшому сприятиме, індивідуально-особистісному розвитку та кар’єрному зростанню. Випускники спеціальності «Прикладна статистика» користуються попитом на ринку праці як висококваліфіковані бізнес-аналітики, бо саме статистика є унікальний інформаційний ресурс забезпечення соціально-економічного розвитку країни. Декан економіко-статистичного факультету доктор економічних наук, професор В.П. Пантелеєв зосередив увагу гостей на військовій підготовці студентів академії. Професорсько-викладацький склад докладає зусиль щодо патріотичного виховання студентської молоді, формування духовних та морально-етичних цінностей майбутніх фахівців. Яскраве студентське життя, спортивні та культурно-творчі досягнення студентів презентував декан факультету обліку та аудиту, доктор економічних наук, професор О.І. Пилипенко. Учням було продемонстровано відеоролик та слайд-презентацію, які розкривали основні напрями діяльності Академії. Організаторами було проведено екскурсію стінами Академії. Студенти мали можливість ознайомитись з аудиторним фондом, лінгафонним кабінетом та комп’ютерними класами, спортивним комплексом, бібліотекою та ін. Гості Академії отримали уявлення про сучасну матеріально-технічну базу, науково-педагогічний потенціал вузу та багатоманітність студентського життя, в свою чергу, організатори зібрання залишились задоволені спілкуванням з молоддю. На завершення Дня відкритих дверей доценти Т.Д. Сакада та З.Д. Варавкіна провели оглядові лекції з математик та української мови згідно з програмою підготовчих курсів.
ЗНО-2016. Освіта в Україні освіта за кордоном
28-30 вересня 2016 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася III Міжнародна спеціалізована виставка «ЗНО-2016. Освіта в Україні освіта за кордоном», що проходило під гаслом: «Гордий вчитися в Україні». Основною метою виставки було створити імідж та престиж якісної конкурентоздатної освіти України, аби українські абітурієнти здобували її саме на території нашої країни. Такий підхід сприятиме вихованню нової еліти української нації, патріотизму в учнів та студентства. На виставці широко представлена освіта провідних ВНЗ України. У виставці взяли участь: проректор Академії, доктор економічних наук, професор Момотюк Л.Є., декан фінансового факультету к.е.н. Пархоменко В.В., заступник завідувача відділом профорієнтаційної роботи, к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку Юрченко О.А., менеджер з реклами Андрій Синяков, доценти кафедри сучасних європейський мов Варавкіна З.Д. та Яковенко О.Д., доцент кафедри фундаментальних дисциплін Луньова Г.М., доцент кафедри бухгалтерського обліку Курило Г.М., доцент кафедри фінансів Залюбовська С.С., доцент кафедри теорії бухгалтерського обліку Шкуліпа Л.В. та студенти академії. Академія отримала ГРАН-ПРІ 2016 року у конкурсній рейтинговій номінації: «Унікальний університет у впровадженні інноваційних освітніх технологій у підготовці спеціалістів зі статистики та бухгалтерського обліку».
Міжнародні освітні виставки
У 2016 році у м. Києві відбулася VII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» (17-19 березня 2016 року) та Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2016» (14-16 квітня 2016 року). На виставці широко представлена освіта Франції, Німеччини, Чехії, Польщі, Англії, Латвії, Ізраїлю, Туреччини, Словаччини та провідних ВНЗ України. У виставці взяли участь: завідувач відділу профорієнтаційної роботи, професор Академії Г.Б. Черушева, заступник завідувача відділом, к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку О.А. Юрченко, завідувач кафедри інформаційних систем і технологій, доцент О.Л. Єршова, доцент кафедри статистики С.П. Червона, доцент кафедри фундаментальних дисциплін Г.М. Луньова, доцент кафедри бухгалтерського обліку Г.М. Курило, менеджер з реклами В. Лактіонов, аспірантка М.А. Коваленко, Ю.В. Філосова, методисти Академії С. Шинкар, А. Синяков, В. Черненька, студенти групи ПС-3 та ОА -3 нші. Академія отримала дипломи за активну профорієнтаційну роботу серед молоді та за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір.
Академія відсвяткувала День працівників статистики!
3 грудня 2015 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбулося святкування Дня працівників статистики! Святковий розважально-пізнавальний захід «Статистика знає все…» відкрили проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, д.е.н., професор Л.Є. Момотюк та завідувач кафедри статистики, д.е.н., професор С.С. Герасименко. Програма включала інформаційно-статистичний блок, що яскраво представлений у слайд-презентації, творчі виступи студентів Академії А. Балашевич (пісня про кохання) та Л. Борисенко (пісня про Україну), Е. Ангельської (ліричний танець любові), гумористична сценка «Підготовка до іспиту зі статистики» у виконанні студентів третього курсу Н. Авраменко, І. Андріуци та Т. Марчук, статистичні цікавинки – С. Шило та Д. Поляков. Кульмінацією заходу була весела статистична вікторина, у якій взяли участь збірні команди усіх факультетів. Керівництво Академії відзначило кращих студентів грамотами за високі досягнення у навчанні та активну творчу діяльність. Окремі студенти були нагороджені сертифікатами на пільгове навчання у Всеукраїнському центрі іноземних мов. Організатори заходу Проректор Л.Є. Момотюк. Декан економіко-статистичного факультету В.П. Пантелеєв. Доцент кафедри статистики Г.В. Голубова. Професор Г.Б. Черушева. Методист кафедри статистики Владислав Дідук. Менеджер Валентин Лактіонов.
Пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні: «Запали свічу пам’яті…»
26 листопада 2015 року у Національній академії статистики, обліку та аудиту проведена науково-практична конференція пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні: «Запали свічу пам’яті…» Науково-практичну конференцію відкрила проректор з науково-педагогічної та виховної роботи , д.е.н., професор Л.Є. Момотюк. Вшанування пам’яті жертв Голодомору розпочалось з ліричного вірша Романа Бойчука «Палає пам’яті свіча…» у виконанні доцента Г.В. Голубової та хвилиною мовчання. Полинь травою на душі гірчить печаль, Безжальним катом мучить моє серце жаль,– Скорбить нутро…Палає пам’яті свіча. Перед очима сльози болю в їх очах І крики чуються благальні з їхніх вуст… І той великий зі свічок на площі хрест Розповідає ту історію сумну… Їм не прокинутись уже зі свого сну: Без крихти хліба зупинився їхній час. Палає пам’яті свіча. Вогонь – не згас. З історичним екскурсом причин та наслідків Голодомору виступив д.ф.н., професор О.В. Горбань. Аналізуючи історичні факти та документи доповідач зробив висновок, що Голодомор є фактом геноциду українців з боку комуністичного режиму та радянської влади. На конференції також виступили студенти Академії, які розкрили трагічні події тих років, дали змогу всім присутнім відчути жахіття Голодомору, емоційно спів пережити жертвам та людям тих часів. За результатами науково-дослідної роботи студенти (І. Новікова, А. Нелуп, А. Партоленко, Н. Авраменко, О. Міщенко, А. Савело) зібрали цікавий матеріал як від очевидців тих років, так і з архівних документів Київщини, Житомирщини, Дніпропетровщини, Сумщини та інших регіонів України. Слід відмітити емоційні виступи студентів першого курсу Вікторії Псурцевої та Юлії Майструк, які поділились свідченнями своїх дідусів та бабусь, котрі особисто пережили Голодомор. Юлія зачитала вірш на польській мові, написаний її бабусею як відлуння дитячих переживань тих років. З цікавими науковими доповідями виступили студенти магістратури Андрій Синяков – «Злочин має бути покараний», Ірина Вашека – «Психічні страждання людей під час Голодомору» та Світлана Шинкар – «Демографічні наслідки Голодомору». Результатом плідної діяльності студентів Академії є видання посібника хрестоматії «Голодомор 1932-1933 рр. в Україні: усна історія очима свідків, мовою документів». Із заключним словом виступив декан факультету обліку та аудиту, д.е.н., професор О.І. Пилипенко. Олексій Іванович відмітив, що подібні заходи формують у студентської молоді почуття патріотизму, співчуття та усвідомлення трагічної сторінки в історії України. Організатори заходу Професори кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Г.Б. Черушева та О.В. Горбань. Декан факультету обліку та аудиту О.І. Пилипенко. Доцент кафедри статистики Г.В. Голубова. Менеджер Валентин Лактіонов.
Відбулася XXVIII виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2015»
12-14 листопада 2015 року в Києві у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулася Двадцять восьма міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2015». Організатори заходу – Товариство «Знання» України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Освіта та кар’єра» з 2008 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні. На виставці широко представлена освіта Франції, Німеччини, Чехії, Польщі, Англії, Латвії, Ізраїлю та інших європейських країн. У виставці взяли участь: завідувач відділу профорієнтаційної роботи, професор Академії Г.Б. Черушева, заступник завідувача відділом, к.е.н., доцент Г.В. Голубова, к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку О.А. Юрченко, менеджер з реклами В. Лактіонов, аспірантка М.А. Коваленко, методисти Академії В. Дідук, С. Шинкар, А. Синяков, В. Черненька, Р. Терещенко, студенти групи ПС-3 Н. Авраменко, І. Андріуца, Т. Марчук та інші. За активну профорієнтаційну роботу Академія була нагороджена дипломом.
Звіт за вересень-жовтень 2015
З метою пошуку та відбору найбільш підготовлених випускників загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїв, коледжів, технікумів, професійно-технічних училищ, відокремлених структурних підрозділів Академії, працюючих осіб з потребою в перепідготовці, безробітного населення для вступу на навчання до НАСОА за напрямами підготовки «Прикладна статистика», «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Економічна кібернетика», «Менеджмент» та підвищення конкурентоспроможності випускників на ринку праці, відділом профорієнтаційної роботи систематично проводиться рекламно-інформаційна, агітаційно-пропагандистська та консультативно-роз’яснювальна робота. Відділом здійснено комплекс профорієнтаційних заходів протягом вересня-жовтня 2015 року за основними напрямами: профорієнтаційна робота серед учнів ЗОШ та студентської молоді коледжів та технікумів; співпраця з керівництвом навчальних закладів згідно з договорами; участь у ярмарках професій та ярмарках вакансій в регіонах України; участь у Першій міжнародній професійній виставці: «ЗНО-2016. ОСВІТА В УКРАЇНІ. ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ» в рамках прес-конференція: «Можливості участі України в програмі Горизонт – 2020»; участь у сьомому Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті – 2015»; організація та проведення екскурсій до НАСОА учнів ЗОШ та студентів коледжів; розробка рекламної продукції Академії; рекламно-інформаційна діяльність у ЗМІ. Участь викладачів Академії у ярмарках професій Представники Академії (д.е.н., професор Л.Є.Момотюк, д.е.н., професор О.І.Пилипенко, к.е.н., доцент В.В.Пархоменко, професор Г.Б.Черушева, к.е.н., доцент Г.В.Голубова, к.е.н., доцент О.А.Юрченко, менеджери з реклами А.Ф.Гайдай та В.Лактіонов, методист І.Вашека), прийняли участь в ярмарках професій, організованих центрами зайнятості м. Києва та Київської області (м. Кагарлик (10.09.2015), м. Обухів (17.09.15), м. Макарів (08.10.2015), м. Фастів (15.10.2015) м. Вишгород (22.10.2015), м. Бородянка (22.10.2015), м. Яготин). «Ярмарка професій». Центр зайнятості м. Кагарлик Київської обл. На фото: завідувач відділу профорієнтаційної роботи, професор Г.Б.Черушева, декан факультету обліку та аудиту О.І.Пилипенко, декан фінансового факультету В.В.Пархоменко, асистент кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Н.В.Телегей. «Ярмарка професій». Центр зайнятості м. Обухів Київської обл. На фото: заступник завідувача відділу профорієнтаційної роботи, доцент Г.В.Голубова, рекламний менеджер відділу В.Лактіонов, методист деканату обліку та аудиту І.Вашека та випускники шкіл. «Ярмарка професій». Центр зайнятості м. Фастів Київської обл. «Ярмарка професій». Центр зайнятості м. Вишгород Київської обл. На фото: к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку О.А.Юрченко та випускники шкіл. «Ярмарка професій». Центр зайнятості м. Яготин Київської обл. На фото: методист факультету облік та аудит Ірина Вашека. Відділом профорієнтаційної роботи та викладачами організовані екскурсії випускників шкіл та коледжів до Академії Відділом започатковано зустрічі з випускниками шкіл, коледжів, технікумів на базі Академії. На зустріч з абітурієнтами запрошувались проректори, декани факультетів, завідувачі кафедр, провідні вчені Академії, які ознайомили гостей з міжнародною, науковою діяльністю Академії, умовами вступу та подальшого навчання, проходження практики та стажування, у тому числі закордоном. Всебічно висвітлене студентське життя. На завершення гостям запропоновано екскурсію по Академії. Екскурсія випускників школи №139 м. Києва до Академії На фото: завідувач відділу профорієнтаційної роботи, професор Г.Б.Черушева, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Л.Є.Момотюк, декан фінансового факультету В.В.Пархоменко. Майстер-клас зі статистики для випускників економічного класу школи №139 м. Києва На фото: к.е.н., доцент Г.В.Голубова.
День відкритих дверей 2015
31 жовтня 2015 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся День відкритих дверей для випускників коледжів, учнів загальноосвітніх шкіл та їх батьків. На зустріч з абітурієнтами прийшли провідні вчені Академії, декани факультетів, завідувачі кафедр та професорсько-викладацький склад. В Академії були оформлені стенди, які висвітлювали наукову діяльність студентів, їх спортивні та культурно-творчі досягнення, студентське життя стенд-світлин зі студентського дозвілля, а також підготовлено слайд-презентацію, яка розкривала основні напрями діяльності Академії. День відкритих дверей відкрила професор кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, завідувач відділом профорієнтаційної роботи Академії Галина Борисівна Черушева. Гостей Академії привітав перший проректор, доктор економічних наук, професор О.Ю. Редько. Олександр Юрійович розповів про історію становлення та розвитку Академії, її міжнародну діяльність і гранти, професійні програми, умови навчання та стажування студентів за кордоном, про участь студентів та викладачів Академії у міжнародних науково-практичних конференціях. Він наголосив, що якісну економічну освіту за європейськими стандартами можна отримати саме в Національній академії статистики, обліку та аудиту. Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, доктор економічних наук, професор Л.Є. Момотюк зосередила увагу на перевагах освітньої діяльності Академії, розкрила особливості та перспективи професійної підготовки за такими економічними напрямами, як фінанси і кредит, економічна кібернетика, менеджмент, та попит майбутніх фахівців на ринку праці. Багаторічний досвід засвідчує, що випускники Академії завжди мають гідне працевлаштування і відповідну оплату праці. Доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри статистики С.С. Герасименко зазначив пріоритетність спеціальності «Прикладна статистика». Професор підкреслив, що першочерговим кроком для кожної молодої людини є визначення життєвої та професійної мети. Це, в подальшому сприятиме, індивідуально-особистісному розвитку та кар’єрному зростанню. Випускники спеціальності «Прикладна статистика» користуються попитом на ринку праці як висококваліфіковані бізнес-аналітики, бо саме статистика є унікальний інформаційний ресурс забезпечення соціально-економічного розвитку країни. Завідувач кафедри бухгалтерського обліку, доктор педагогічних наук, професор М.Т. Теловата та завідувач кафедри аудиту доктор економічних наук, професор, академік НАСОА М.Д. Корінько всебічно розкрили перед абітурієнтами перспективи навчання за спеціальністю «Облік і аудит» та переваги практичної діяльності у цьому професійному спрямуванню. Декан фінансового факультету кандидат економічних наук, професор Академії В.В. Пархоменко зосередила увагу гостей на соціальній значущості громадської та благодійної діяльності студентів академії. Професорсько-викладацький склад докладає зусиль щодо патріотичного виховання студентської молоді, формування духовних та морально-етичних цінностей майбутніх фахівців. Яскраве студентське життя, спортивні та культурно-творчі досягнення студентів презентував декан факультету обліку та аудиту, доктор економічних наук, професор О.І. Пилипенко. Організаторами було проведено екскурсію стінами Академії. Студенти мали можливість ознайомитись з аудиторним фондом, лінгафонним кабінетом та комп’ютерними класами, спортивним комплексом, бібліотекою та ін. Гості Академії отримали уявлення про сучасну матеріально-технічну базу, науково-педагогічний потенціал вузу та багатоманітність студентського життя, в свою чергу, організатори зібрання залишились задоволені спілкуванням з молоддю.
Останні новини
Національною академією статистики, обліку та аудиту і BDO Ukraine було укладено Меморандум про співпрацю
Національною академією статистики, обліку та аудит
Екскурсія до Sigma Software
29 листопада 2024 року студенти освітньої програми