Міжнародні проєкти

ЕРАЗМУС+ – це програма Європейського Союзу на період 2021-2027 рр., що підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту.

Країнами-членами Програми (ProgrammeCountries) виступають 28 держав-членів ЄС; країни Економічного Союзу: Ісландія, Норвегія, Ліхтенштейн; країни-кандидати: Туреччина, Північна Македонія та Сербія (з 2018 р.).

Україна, разом з Вірменією, Азербайджаном, Білоруссю, Грузією та Молдовою, відноситься до країн східних партнерів (PartnerCountriesNeigbouringthe EU).

Напрямки впровадження програми в НАСОА

КА1

Академічна мобільність за Програмою Еразмус+.

Даний напрямок надає можливості співпраці з європейськими університетами задля організації взаємного обміну студентами, викладачами та адміністративним персоналом.

Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність учасників освітнього процесу

КА2

Проекти співпраці між закладами вищої освіти з Європи, України та інших країн-партнерів програми Еразмус+ щодо розбудови потенціалу задля впровадження реформ у сфері вищої освіти на основі розвитку Болонського процесу.

Більш детально: https://erasmusplus.org.ua/

Програма Жан Моне

Співпраця закладів вищої освіти й інших інституцій всього світу, які активно пропагують Євроінтеграцію України та мають науковців з публікаціями за тематиками Європейських студій, досвіду вивчення ЄС задля його адаптації в Україні.

У травні 2022 р. Академія стала членом Глобальної мережі закладів вищої освіти BUSINET на пільгових умовах – нульовий організаційний внесок протягом трьох років. Членство передбачає доступ до онлайн-ресурсів, участь у заходах, організованих мережею для студентів та викладачів, тощо.