Партнери

Угодами про співпрацю Національної академії статистики, обліку та аудиту (НАСОА) з іншими навчальними закладами передбачається:

 • участь у розробці та реалізації спільних проектів;
 • участь науковців Академії у міжнародних конференціях, семінарах, літніх школах;
 • наукові стажування та читання лекцій за кордоном;
 • спільні наукові та освітні (навчальні) видання;
 • обмін студентами та аспірантами
 • зміцнення дружніх відносин міжвузівського співробітництва;
 • встановлення плідної співпраці в галузі освіти і наукових досліджень;
 • запрошення або обмін викладачами та дослідниками (у тому числі аспірантами), які зайняті у навчальній або дослідницькій діяльності;
 • спільна організація академічних заходів та публікацій;
 • обмін науковою та педагогічною документацією.

Розвиток та інтенсифікація міжнародних зв’язків сприятимуть формуванню європейського виміру вищої освіти в Академії, глибшому ознайомленню з сучасними надбаннями європейських науковців і освітян, підвищенню наукового потенціалу викладачів, аспірантів та студентів, зростанню їх кваліфікації, а також входженню НАСОА в європейський освітянський простір.

Партнери НАСОА

Groupe des Ecoles Nationales d’Economie et Statistique

Фото: Логотип Groupe des Ecoles Nationales d’Economie et Statistique.Група шкіл національної економіки та статистики (GENES) – це чинна державна установа вищої освіти і наукових досліджень Міністерства економіки та фінансів Франції, що працює під технічним наглядом Французького національного інституту статистики (INSEE).

До складу GENES входять п’ять установ:

Ensae ParisTech

Національна школа статистики та економічного управління (Ensae ParisTech) є єдиною школою, що спеціалізується на економіці, статистиці, фінансах і актуарній науці. Вона готує топ-інженерів та адміністраторів французької статистичної системи. ENSAE є членом-засновником Паризького інституту технологій (Institut des sciences et technologies de Paris, ParisTech).

Професійність володіння математичним апаратом (математичними інструментами) є визначальною характеристикою Ensae ParisTech, основою подвійної компетенції в галузі статистики й економіки, на основі чого студенти згодом обирають спеціалізацію в різних сферах їх застосування. Інженери Ensae ParisTech працюють у комерційних і промислових секторах, де переважають наукові інновації, або в управлінні.

CREST

Загальна мета Центру економічних і статистичних досліджень (Centre de recherché en economie et statistique, CREST) – відігравати активну роль у міжнародному розвитку досліджень у таких галузях:

 • економічні та суміжні науки;
 • оцінка державної політики;
 • суспільні науки та соціологія;
 • прикладна математика та статистичні методи;
 • фінанси та актуарні науки.

Функції та види діяльності CREST численні:

 • підготовка та розповсюдження досліджень;
 • організація конференцій;
 • побудова відносин з іншими науково-дослідними центрами;
 • участь у підготовці молодих дослідників;
 • розвиток обмінів між INSEE й академічним середовищем.

Складовою центру є лабораторія (науково-дослідний підрозділ) передового досвіду з економіки та методів підтримки прийняття рішень (ECODEC), що зосереджує свої зусилля за напрямом «Регулювання економіки на службі суспільства». Економісти, вчені управління і статистики, які беруть участь у цьому проекті, спільно виробляють рішення для розв’язання питань сучасності.

ECODEC спрямована на сприяння науково-дослідній роботі вчених, що беруть участь у реалізації програм високого рівня професійної підготовки, налагодження партнерських відносин з приватними компаніями, особливо в таких секторах, як маркетинг, аналіз даних, стратегічне управління або оцінка корпоративних рішень. Лабораторія сприяє обміну та співпраці між дослідниками на міжнародному рівні.

ENSAI

Заснована в 1994 році, Національна школа статистики та економічного управління (Еcole Nationale de la Statistique et de lAdministration Economique, ENSAI) є частиною мережі престижних вищих навчальних закладів у Франції, відомих як Вищі школи, або спеціалізовані школи аспірантів. ENSAI поряд з ENSAE є частиною структури GENES, що об’єднує науково-дослідні та навчальні заклади INSEE. ENSAI акредитована французькою Радою акредитації інженерної освіти.

Освіта в ENSAI дозволяє студентам стати кваліфікованими менеджерами високого рівня в обробці та аналізі інформації. Закінчивши статистичну інженерію або INSEE програму статистики цивільного службовця, студенти мають потрібні спеціальні знання в галузях статистики, економетрики й інформатики, що є загальновизнаними у всіх професійних сферах.

Студенти-інженери стають інженерами зі статистики після трьох років навчання, коли вони отримують Диплом d’ingénieur, інженерну освіту рівня магістра (еквівалентну магістру наук (MSc) у сфері статистики, 300 ECTS кредитів пост-бакалавріату). Офіційними цивільними службовцями зі статистики для INSEE студенти стають після двох років навчання.

CEPE

Заснований у 1957 році, Центр дослідження економічних програм (CEPE) приєднався до INSEE у 1987 році, а з 1994 року він є продовженням освітнього підрозділу групи GENES.
Його положення в GENES, тісні зв’язки з INSEE, синергія між безперервною освітою, початковою підготовкою та досвідом фахівців-практиків INSEE є активами, що дозволяють забезпечити надання професійної якісної підготовки в галузях статистики, прикладних фінансів, актуарних досліджень, комунікаційних методів тощо.

CEPE забезпечує підготовку фахівців відповідно до специфічних вимог різних організацій. Аудиторією CEPE є компанії, державні або напівдержавні органи й адміністрації. У його каталозі представлені понад сто міжнародних бізнес-курсів у галузі економіки та статистики, ці курси можуть бути адаптовані відповідно до початкового рівня і конкретних потреб співробітників щодо навчання.

CASD

Центр безпечного віддаленого доступу до даних (CASD) охоплює обладнання, призначене для надання можливості дослідникам працювати на дуже докладних індивідуальних даних, і тому підлягає конфіденційності в умови високого рівня безпеки. Центр гарантовано забезпечує безпечний доступ до конфіденційних даних щодо індивідів і домогосподарств для науковців з метою проведення історичних чи наукових досліджень.

Цей проект заснований лютому 2010 року за ініціативи GENES і INSEE, наразі охоплює понад 500 дослідників, що беруть участь у більш ніж 200 науково-дослідних проектах. Такий тип доступу вже давно існує в більшості інших країн. За допомогою системи віддаленого доступу CASD гарантує комфортний, чутливий і гнучкий сервіс з використання даних. Крім того, спільно з Паризькою школою економіки GENES створив Інститут державної політики з метою розширення спектру соціально-економічних інструментів оцінки політики держави.

Навчальна пропозиція власних ресурсів GENES значно зросла в умовах об’єднання ресурсів її складових установ завдяки стратегії, що базується на ідеї зосередження студентських можливостей та науково-дослідної роботи в галузі кількісної економіки і соціальних наук, прикладної математики, фінансів, актуарних наук, маркетингу, статистики в медичній галузі, інформатики й обробки інформації тощо.

Вища школа бізнесу в Домброві-Гурнічій

Фото: Вища Школа Бізнесу в Домброві-Гурнічій.Університет в Домброві-Гурнічій (Польща) був заснований в 1995 році і з тих пір він постійно реагує на потреби ринку освіти. Він пропонує конкурентоспроможну і сучасну навчальну середу. Під час навчання ви зможете скористатися лабораторіями і навчальними об’єктами на найвищому рівні. Крім того, навчання в університеті не обмежується тільки теорією – ви можете перевірити свої знання на практиці і реальних життєвих ситуаціях.

Вища школа бізнесу в Домброві-Гурнічій також надасть вам можливість дізнатися про польську культуру і як польські студенти живуть і проводять свій вільний час. Незабаром після прибуття, ви будете мати шанс випробувати польська гостинність і відкритість. У той же час, що живе в Польщі дозволяє навчання, відповідальність і незалежність.

За останні кілька років університет брав участь у багатьох міжнародних проектах. З кожним роком це число зростає і Вища школа бізнесу докладає всіх зусиль, щоб надати своїм студентам програм, відповідних їх інтересам і потребам. Ми впевнені, що вибір Вищої школи бізнесу в Домброві-Гурнічій, буде одним з кращих кроків, які ви можете зробити, і це, безумовно, відкриває двері у ваше майбутнє професійної кар’єри.

В даний час в Вищій школі бізнесу навчаються 6000 студентів, і це число постійно зростає. Ми вважаємо честю вітати Вас в якості одного з них.

Вища лінгвістична школа в Ченстохові

Фото: Вища лінгвістична школа в Ченстохові.Вища лінгвістична школа була заснована в 1992 році. Ми спеціалізуємося в філології (англійська, німецька) та педагогіці. Ми пропонуємо програми бакалавра та магістра в очній та заочній формах. На даний час наша стабільна і надійна позиція є результатом постійних інвестицій в розвиток наших співробітників і студентів, якість викладання, наукових досліджень і обладнання.

Завдяки численним науково-дослідних проектам в області методики викладання іноземних мов (в тому числі раннього шкільного рівня), дослідження з перекладу, використання сучасних технологій в сфері освіти, мови фахівця, реабілітації та спеціальної освіти, ми можемо запропонувати нашим студентам привабливі курси і навчальні програми, які забезпечують розвиток здібностей кожного студента. Ми даємо впевненість, щоб знайти і виділити переваги та потенціал, якими володіє кожен студент. Ми пропонуємо освіту високої якості разом з сучасними методами. Це дозволяє навчатися в дружній атмосфері і знімає стрес під час іспитів та сесій. Наші зусилля були по достоїнству оцінені Національним комітетом з акредитації. Обидва проведені ВЛШ дослідження були оцінені позитивно (постанови Національного акредитаційного комітету від 2 липня і 17 вересня 2009 року). Вища лінгвістична школа є лідером приватних шкіл в Польщі протягом багатьох років. У минулому році ми отримали звання кращого не публічного вищого навчального закладу в регіоні (рейтинг Wprost 2010). 80% наших студентів приходять до нас, тому що вони отримали рекомендації від наших випускників, які стверджують, що у нас є відмінне навчання, адміністративний персонал і атмосфера.

Для нас важливі люди. Разом ми дізнаємося, як змінити реальність на краще.

Ми бажаємо всім студентам приєднатися до нас і реалізувати свої мрії.

Вища банківська школа в м. Познань

Логотип: Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu (WSB).Вища банківська школа в м. Познань (Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu (WSB)) – це найбільша у Польщі група вищих навчальних закладів у сфері бізнес-освіти. Понад 20 років досвіду у підготовці фахівців, а також співпраця з представниками ринку праці сприяли тому, що пропоновані напрями підготовки та спеціальності відповідають актуальним потребам ринку, а отриманий диплом полегшує пошуки бажаного місця праці.

Університети WSB – це навчальні заклади, які мають широкий вибір спеціальностей одночасно з оптимально організованим навчальним процесом, що дозволяє студентам поєднувати навчання з роботою.

Фото: Вища банківська школа в м. Познань.В рейтингу загальнопольського тижневика «Wprost», складеному у 2014 році, Університети WSB було визнано працедавцями найкращою групою недержавних вищих навчальних закладів в Польщі.

Банківська школа в Познані – це найбільша недержавна школа в Польщі, яка була заснована в 1994 році і на даному етапі в її активі – 210 000 студентів і випускників.

Навчальний процес організований таким чином, щоб кожен студент міг знайти час і на навчання, і на роботу, і на розвиток власних захоплень та зацікавлень.

Штатний персонал Університетів WSB – це понад 100 науково-педагогічних та педагогічних працівників. До співпраці також залучені найкращі викладачі Політехнічних ВНЗ, а також партнерських іноземних ВНЗ.

Значну кількість занять в Університетах WSB проводять викладачі-практики, які охоче діляться зі студентами багатством професійного досвіду. Серед них є директори та працівники банків, агенцій нерухомості, органів фінансового контролю, митних служб, креативні директори, фахівці з PR, торгівлі, міжнародних фінансів, керівники відділів маркетингу, експерти консалтингових фірм, власники бюро подорожей та туристичних агенцій.

WSB співпрацює з міжнародними стипендіальними та грантовими програмами.

Жешувський університет

Логотип: Uniwersytet Rzeszowski.Жешувський університет (Uniwersytet Rzeszowski), заснований 1 вересня 2001 року, знаходиться у рейтингу найкращих навчальних закладів і вважається одним із найпрестижніших закладів освіти Польщі.

На 10-ти факультетах, сьогодні тут навчається близько 22 тисяч студентів. Штат викладачів та наукових співробітників налічує більше 2000 осіб.

Університет активно співпрацює з різними стипендіальними та грантовими програмами: ERASMUS та CEEPUS, фондом Олександра фон Гумбольдта, DAAD та ін.

Фото: Жешувський університет.Підтримка та розвиток співпраці Жешувського університету із закордонними вищими навчальними закладами дає можливість студентам активно залучатися до наукової діяльності, отримувати гранти та стипендії на навчання, проходити стажування, приймати участь у семінарах і конференціях закордоном.

Студентам надається можливість навчання польською та англійською мовами.

Вища школа інформатики та мистецтв у м. Лодзь

Логотип: Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi.Вища Школа Інформатики та Мистецтв у м. Лодзь (Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi (WSIU)) є одним з найбільших навчальних закладів інформаційного напрямку в Лодзькому і Куявсько-Поморському регіонах.

WSIU пропонує програми бакалаврату, магістратури, післядипломної освіти, а також дистанційну форму онлайн-навчання за програмами магістратури, плюс навчання в академіях Microsoft IT Academy й CISCO.

Фото: Вища школа інформатики та мистецтв у м. Лодзь.Програми надаються на трьох факультетах: факультеті інформатики та менеджменту, факультеті педагогіки та промоції здоров’я та факультеті мистецтв і дизайну за такими освітніми напрямами, як інформаційні технології, адміністрація та управління, комп’ютерна графіка, дизайн інтер’єрів, фізіотерапія, фізична культура, педагогіка, освіта та косметологія.

Університет інформатики та прикладних знань з самого початку поставив собі головну за мету давати студентам такі знання і вміння, володіння якими дозволить випускникам впевнено почувати себе на ринку праці.

Батумський державний університет імені Шота Руставелі

Фото: Батумський державний університет імені Шота Руставелі.Батумський державний університет імені Шота Руставелі (БДУ) – важливий науковий, освітній та культурний центр Грузії. Його історія сходить до 1893 року, коли в Батумі розпочалося будівництво чоловічої гімназії.

Батумський державний університет був створений у 1990 році на основі Педагогічного інституту рішенням Кабінету Міністрів Грузії. Нині БДУ включає 9 факультетів: гуманітарних наук, освіти, бізнесу та економіки, права, соціальних і політичних наук, охорони здоров’я, фізико-математичний і комп’ютерних наук та природничих наук, технологічні, туризму. Він також охоплює 3 науково-дослідних інститути: Інститут гуманітарних та соціальних наук, Інститут аграрних та мембранних технологій, Інститут фітопатології та біорізноманіття. Факультет соціальних наук, бізнесу та права було засновано у 2006 році на базі економічного та юридичного факультетів. У 2009 році до університету був приєднаний Батумський ботанічний сад. Крім спеціальних кафедр факультетів, нині функціонують 9 університетських кафедр. Наразі близько 6000 студентів здійснюють професійне навчання за бакалаврськими, магістерськими й докторськими програмами. В університеті викладають 273 штатні професори, понад 70 дослідників і 387 запрошених професорів. Широко використовуються в університеті сучасні технології навчання, в тому числі навчання он-лайн.

Батумський державний університет імені Шота Руставелі є багатофункціональним освітнім та науковим закладом, де створений єдиний простір академічної та професійної освіти і наукових досліджень у співпраці зі студентами, викладачами, вчителями та дослідниками. Навчальний потенціал, традиції та географічне розташування БДУ визначають пріоритети його науково-дослідної діяльності. Академічні та наукові співробітники університету успішно працюють у напрямах природничих наук, гуманітарних наук, соціальних наук, права, математичних та комп’ютерних наук, інженерії, технологій, бізнесу, охорони громадського здоров’я, а також сільськогосподарських питань. Науковцями університету були реалізовані ряд науково-дослідних проектів міжнародного та національного значення.

Факультет комерційних та бізнес наук в м. Целе

Фото: Факультет Комерційних та Бізнес Наук в м. Целе.Факультет комерційних та бізнес наук (FCBS) є вищим навчальним закладом з п’ятьма підрозділами по всій Словенії. Він вважається одним з провідних приватних інститутів комерції в Словенії, і не дарма, ефективне поєднання теорії та практики створює висококваліфікованих випускників з навичками і знаннями, застосовуваними і в бізнесі, і в державному секторі на європейському рівні. FCBS також співпрацює з AIESEC, найбільшою в світі студентською організацією, яка допомагає студентам зі всьому світу розвивати свій потенціал і нести позитивний вплив на суспільство.

Університет економіки в м. Варна

Фото: Університет Економіки в м. Варна.З історією в майже 100 років, більш ніж 123000 випускників-економістів, міжнародними студентами з більш ніж 60 країн, Університет економіки в м. Варна ніколи не перестає зміцнювати свою репутацію. З балом 8,46 інституційної акредитації, виданим Національним Агентством Оцінки та Акредитації, 22 акредитованих бакалаврських програм, 34 для магістрів, і 130 міжнародних співпрацюючих університетів, Університет Економіки вважається одним з кращих економічних вузів, як і в Болгарії, так і в ЄС.

Університет Pallasz Athene, Угорщина

Фото: Університет Pallasz Athene, Угорщина.Університет Pallasz Athene – новіший університет в Угорщині, який був створений шляхом інтеграції Коледжу Кечкемет і Коледжу Сольнока. Університет є важливим центром вищої освіти і наукових досліджень, де студенти, бакалаври та магістри можуть отримати диплом в галузі машинобудування, інформаційних технологій, економіки, сільського господарства та підготовки вчителів.

Університет є засновником подвійної моделі освіти в Угорщині. Вищі навчальні курси професійного навчання на базі середньої освіти і курсів підвищення кваліфікації, участь у міжнародних наукових конференціях, сучасне обладнання будівель, акредитовані лабораторії, спеціальні курси для управління талантами. З цих причин університет Pallasz Athene вважається одним з кращих вищих навчальних закладів, як в Угорщині, так і в Європі.

Білоруський торгово-економічний університет споживчої кооперації

Фото: Білоруський торгово-економічний університет споживчої кооперації.Білоруський торгово-економічний університет споживчої кооперації є єдиною кооперативною установою вищої освіти в Білорусі, що забезпечує підготовку кваліфікованих фахівців, як для системи споживчої кооперації, так і для інших галузей національної економіки.

Багаторічна діяльність університету в підготовці висококваліфікованих кадрів для національної економіки завжди гідно оцінювалася державою. У 2005, 2014 роках університет був нагороджений Почесними грамотами Ради Міністрів Республіки Білорусь.

Університет активно проводить політику інтегрування в світовий освітній, науковий і культурний простір. З метою реалізації державної політики підвищення експорту освітніх послуг в останні роки БТЕУ значно збільшив контингент іноземних студентів.

Починаючи з 1964 і до сьогодні, Білоруський торгово-економічний університет споживчої кооперації є одним з кращих економічних університетів Білорусі та пострадянського простору.

Факультет соціальних та економічних наук університету імені Коменського в Братиславі

ФотоФакультет соціальних та економічних наук університету імені Коменського був створений 5 червня 2002 року, ставши 13-им факультетом Університету імені Коменського в Братиславі, на підставі рішення канцлера університету Коменського, твердження Вченої ради УК і акредитаційної комісії МoE SR.

Основна мета полягала в тому, щоб надати міждисциплінарний характер новому факультету в існуючий системі освіти, а також в дослідженні, таким чином, що підготовка випускників відповідала вимогам поточного попиту на ринку праці в Словаччині і за кордоном. Факультет, від його заснування, працює за основними принципами Болонського процесу, такі як поглиблення якості освітніх процесів, підвищення мобільності студентів, викладачів і наукових співробітників, зміцнення європейського виміру в університетській освіті. Три-рівнева кредитна система навчання в університеті пропонує програми навчання бакалавра, магістрам та докторам науки.

Національний інститут статистики та прикладної економіки, Рабат, Марокко.

Національний інститут статистики та прикладної економіки, Рабат, Марокко.

Національний інститут статистики і прикладної економіки (INSEA) є одним із найстаріших економічних вищих навчальних закладів в Марокко і до сих пір залишається одним з найпрестижніших марокканських ВНЗ. Розташований в Рабаті, він був започаткований у 1961 році. Працює за підтримки Економічної комісії для Африки (ЕКА)

INSEA забезпечує навчання, яке придає рівну увагу статистиці і економічному аналізу, і пропонує навчання в сферах аналізу, фінансів, демографічних та операційних досліджень. Це перша школа, яка запропонувала навчання за допомогою комп’ютерів на національному рівні і розробила перший комп’ютер для королівства і в 1974 році.

Випускники INSEA володіють навичками, що дозволяють їм проводити аналіз і економічне прогнозування, розробку інформаційних та статистичних систем, але вони також здатні розробляти моделі для поліпшення складного аналізу ринку, поліпшення цільового маркетингу і вимірювання ризику в різних сферах діяльності.

Крім того, навчання в INSEA не обмежується технічними аспектами проектування, але також поширюється на управління, спілкування і добре знання соціально-економічної і політичної обстановки. Очікується, що випускники INSEA гратимуть стратегічну роль на різних етапах процесу економічного і соціального розвитку, проводячи кар’єру в державному секторі, місцевих громадах і приватному секторі: страхові компанії банківських компаній, великі компанії і національні транснаціональні корпорації.

Бізнес школа PAR

Бізнес школа PAR.Бізнес школа PAR – це бізнес-школа в Приморсько-Горанській жупанії, Рієка, Хорватія. Вона була заснована в 2007 році. PAR пропонує курси Бізнес-менеджменту, які складаються з економічних та логістичних досліджень, як частини обов’язкових модулів. Студенти отримують знання в галузі математики, іноземних мов, інформаційних технологій та ін. Студенти ПАР вивчають й практичні навички, такі як управління проектами, методи навчання, управління людьми та англійська мова.