Бухгалтерія

Бухгалтерія –  структурний підрозділ Національної академії статистики, обліку та аудиту, основним завданням якого є ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності.

Основні завдання бухгалтерії:

  • ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності Університету та складення звітності.
  • відображення у документах достовірної та у повному обсязі інформації про господарські операції і результати діяльності, необхідної для оперативного управління бюджетними призначеннями (асигнуваннями) та фінансовими і матеріальними (нематеріальними) ресурсами.
  • забезпечення дотримання бюджетного законодавства при взятті бюджетних зобов’язань, своєчасного подання на реєстрацію таких зобов’язань, здійснення платежів відповідно до взятих бюджетних зобов’язань, достовірного та у повному обсязі відображення операцій у бухгалтерському обліку та звітності.
  • забезпечення контролю за наявністю і рухом майна, використанням фінансових і матеріальних (нематеріальних) ресурсів відповідно до затверджених нормативів і кошторисів.
  • запобігання виникненню негативних явищ у фінансово-господарській діяльності, виявлення і мобілізація внутрішньогосподарських резервів Академії.

Контактна інформація

закрити

Кабінет № 21, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, Україна, 04107

телефон: +380 (44) 484-47-82
e-mail: glavbuh@nasoa.edu.ua

Головний бухгалтер

photo

Решетник Тетяна Іванівна

положення: Головний бухгалтер
Детальніше

Заступник

photo

Бачинська Віра Миколаївна

положення: Заступник головного бухгалтера

резюме

Детальніше