Психологічна служба

Психологічна служба надає психологічну допомогу здобувачам вищої освіти, викладачам та співробітникам Академії.

Основна мета діяльності психологічної служби – забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу, захист психічного  здоров’я і соціального благополуччя усіх його учасників.

Практичну психологічну допомогу надає Козловська Ганна Альфредівна, дипломований  практикуючий психолог з багаторічним досвідом у сфері психології та педагогіки.

Контактна інформація

закрити

Кабінет №101, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, Україна, 04197

Козловська Ганна Альфредівна
телефон: +380 (93) 623-32-78
e-mail: GAKozlovska@nasoa.edu.ua

Де ще можна отримати безкоштовну психологічну допомогу:

Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

0 800 500 335, або на короткий номер 386 цілодобово та безкоштовно.

Національна «гаряча лінія» для дітей та молоді

 0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного телефону) або 116 111 (з мобільного) у будні з 12:00 до 20:00, безкоштовно.

Консультації можна також отримати онлайн:

«Телефон довіри для всіх»

(044) 228-76-76 – доволі молода служба, була створено близько двох років тому. Працює ввечері та вночі з 19:00 до 7:00. Особливість даної лінії в тому, що працюють там не лише дипломовані психологи, а й просто небайдужі українці;

Національна «гаряча лінія» з проблем ВІЛ/СНІД

0 800 500 45 10. Щодня, цілодобово, тут розкажуть, де пройти діагностику, як захистити себе від інфікування, як допомогти собі та своїм близьким, якщо така проблема вже існує.

У випадках проявів булінгу

Стали жертвою або свідком – можна звернутися за допомогою на «гарячу лінію» громадської організації «Ла Страда-Україна».

Консультації можна також отримати онлайн:

Безоплатна правова допомога

0 800 213 103 зі стаціонарних та мобільних телефонів.

Дорослі та діти постраждалі від домашнього насильства, люди, які опинилися у складних життєвих обставинах, люди з інвалідністю чи малозабезпечені сім’ї, внутрішньо переміщені особи, учасники бойових дій можуть безоплатно отримати правову інформацію, консультації і роз’яснення з правових питань, допомогу зі складення заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім процесуальних), а також допомоги у доступі до вторинної правової допомоги та медіації.

Психологічні консультації для підлітків Teenergizer

Об’єднання підлітків Східної Європи та Центральної Азії Teenergizer безкоштовно та анонімно надає онлайн-консультації, завдяки яким можна отримати професійну допомогу від психологів та консультантів щодо будь-яких запитань: булінгу у школі, конфліктів з батьками, хвилювання щодо сексу, стресу перед іспитами, а також підтримку щодо виявленого ВІЛ-позитивного статусу.

Гаряча лінія PIN

0 800 210 160

Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in Need, PIN) надає безкоштовні цілодобові психологічні консультації та направляє до основних інформаційних служб людей, які живуть уздовж лінії розмежування. Крім того, зателефонувавши за номером 0 800 210 174, можна дізнатися інформацію про наявну гуманітарну допомогу.