Всеукраїнська олімпіада

І Етап Всеукраїнської студентської олімпіади

  • Положення про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін і спеціальностей серед студентів Національної академії статистики, обліку та аудиту

Переможці І етапу Олімпіади рекомендуються для участі в ІІ етапі Олімпіади. Рекомендацією вважається заповнена оргкомітетом вищого навчального закладу Анкета учасника ІІ етапу Олімпіади, яка заповнюється на кожного учасника окремо та згода на збір та обробку персональних даних.

ІІ Етап з дисципліни «Статистика»

До відома учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Статистика» у 2016/2017 навчальному році.

Анкети переможців І етапу та згоди на збір та обробку персональних даних надсилаються до Академії до 10 березня 2017 року на електронну адресу Академії в форматах *.doc, *.docx, *.rtf, *.jpeg або *.pdf.

ІІ етап Олімпіади буде проводитись з 12 по 14 квітня 2017 року в Академії за адресою: 04107,  м. Київ, вул. Підгірна, 1.

ІІ Етап зі спеціальності «Прикладна статистика»

До відома учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Прикладна статистика» у 2016/2017 навчальному році.

Анкети переможців І етапу та згоди на збір та обробку персональних даних надсилаються до Академії до 7 квітня 2017 року на електронну адресу Академії в форматах *.doc, *.docx, *.rtf, *.jpeg або *.pdf.

ІІ етап Олімпіади буде проводитись з 26 по 28 квітня 2017 року в Академії за адресою: 04107,  м. Київ, вул. Підгірна, 1.

Необхідні документи

Учасники Олімпіади обов’язково повинні мати при собі:

  • паспорт,
  • студентський квиток,
  • копію ідентифікаційного номеру,
  • оригінал анкети учасника ІІ етапу Олімпіади,
  • згоду на збір та обробку персональних даних,
  • іногородні учасники – оформлене відрядження.
закрити

За відсутності цих документів студенти до участі у конкурсі не допускаються.

Контактна інформація

Оргкомітет Олімпіади

закрити

Кабінет № 305, Кафедра статистики, вул. Підгірна, 1, НАСОА,
м. Київ, Україна, 04107

телефон: +380 (44) 489-42-56
e-mail: kaf_es@nasoa.edu.ua

Відповідальний секретар Оргкомітету