Брейн-ринг з економіки: Київ, СШ №139

20 березня 2018 року відбувся I тур інтелектуально-творчої гри «Брейн-ринг з економіки» на базі спеціалізованої школи №139 з поглибленим вивченням математики м. Києва.

У змаганнях серед шкіл м. Києва брали участь учні 9-11 класів у складі команд:

• «Татарські фінансисти» – спеціалізована школа №139 з поглибленим вивченням математики;
  • «Економічне диво» – спеціалізована школа №139 з поглибленим вивченням математики;
  • «Біткоїн» – спеціалізована школа № 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій;
  • «Спектр» – спеціалізована школа № 24 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Команди учасників оцінювало журі у складі:

• Черушева Галина Борисівна – завідувач відділу профорієнтаційної роботи НАСОА ;
  • Серба Дар’я Михайлівна – завідувач навчально-методичним відділом НАСОА;
  • Філатова Марія Олегівна – педагог-організатор СШ № 24
  • Деркач Світлана Миколаївна – вчитель СШ № 139;
  • Шиманська Ілона Леонідівна – вчитель економіки та георгафії СШ № 61.

Перемогу здобула команда «Економічне диво» спеціалізованої школи № 139 з поглибленим вивченням математики.

Друге місце посіла команда «Татарські фінансисти» (СШ № 139). Третє місце розподілили команди «Біткоїн» (СШ № 61) і «Спектр» (СШ №24).

Всі учасники команд та колективи шкіл були нагородженні грамотами, подяками та подарунками від Академії.

У підготовці та проведенні культурно-творчого заходу активну участь приймали студенти Академії: Клековкін Радислав (звукооператор), Мітусов Антон та Фурсік Тетяна.