Брейн-ринг з економіки: Димер

23 березня 2018 року в Будинку культури смт. Димер Вишгородського району відбувся завершальний І етап «Брейн-ринг з економіки», у якому взяли участь команди:

• «Баланс» НВК «Димерська гімназія» Вишгородської районної ради;
  • «Young businesman» ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 смт. Димер Вишгородської району;
  • «Лілея» Ясногородська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишгородського району.

Члени журі:

• Черушева Галина Батрбеківна – завідувач профорієнтаційним відділом НАСОА;
  • голова лічильної комісії – декан фінансово-економічного факультету НАСОА Пархоменко Вікторія Вікторівна.
  • Ткач Олена Сергіївна – вчитель економіки Ясногородської ЗОШ;
  • Мандро Альона Валентинівна – вчитель фізики та інформатики НВК «Димерська гімназія – загальоосвітня школа».

Школярі показали високий інтелектуальний рівень знань та справжню акторську майстерність.

Яскравим моментом гри був конкурс вболівальників, які вразили своєю активної підтримкою та креативними плакатами і «кричалками». Члени журі достойно оцінили виступи груп підтримки.

Перемогу здобула команда «Young businesman» ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 смт. Димер Вишгородської району.

Друге місце посіла команда «Баланс» НВК «Димерська гімназія» Вишгородської районної ради. Третє місце виборола команда «Лілея» Ясногородська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишгородського району.