Брейн-ринг з англійської мови: Шостка

Національна академія статистики, обліку та аудиту виступила головним спонсором І Відкритого чемпіонату з інтелектуальних ігор «Брейн-ринг», організатором якого став ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» за сприяння міського голови Ноги М.П. м. Шостка Сумської області.

Чемпіонат проходив у кілька етапів, до фіналу потрапили команди Шосткинської ЗОШ № 5 та Шосткинської гімназії.

Заключна гра відбулася 23 березня 2018 р. в «Art-центрі» м. Шостка. Обидві команди продемонстрували надзвичайно високий рівень ерудиції та вільне володіння англійською мовою.

Протягом двох геймів суперники йшли пліч опліч, однак швидка і правильна відповідь на додаткове питання визначила переможця – команду «E-lumi-nation» Шосткинської гімназії.

У підготовці та проведенні даного культурно-пізнавального заходу від Академії брали участь:

• Перхун Лариса Петрівна – завідувач кафедри економічної кібернетики та математичних методів НАСОА;
  • Юрченко Олександр Анатолійович – директор Коледжу бізнесу та аналітики НАСОА;
  • Бец Олексій Матвійович – завідувач Центру впровадження новітніх інформаційних технологій;
  • Антоненко Ярослав Олексійович – програміст Центру впровадження новітніх інформаційних технологій;
  • Столярова Маргарита – студентка 5 курсу НАСОА за спеціалізацією «Економічна кібернетика»;
  • Завгородній Олексій – студент 3 курсу НАСОА за спеціальністю «Облік, аудит та оподаткування»;
  • Мітран Антон – студент 1 курсу НАСОА за спеціальністю «Менеджмент»;
  • Павелко Вероніка – студентка 1 курсу Коледжу бізнесу та аналітики за спеціальністю «Маркетинг»;
  • Кравченко Владислав – студент 1 курсу Коледжу бізнесу та аналітики за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування»;

Команда-переможець та представники команд, які брали участь у відбіркових іграх чемпіонату, отримали запрошення до участі у ІІ туру гри «Найрозумніший», який відбудеться 17 квітня 2018 року в місті Києві на базі Національної академії статистики, обліку та аудиту.