В рамках профорієнтаційної роботи за програмою кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Абітурієнт – 2022» проведено ряд зустрічей з випускниками шкіл міста Київ.

Від правильного вибору професії сьогоднішнім випускником залежить його власне майбутнє і добробут всієї країни. Тому, з метою забезпечення свідомого і вільного обрання освітньої програми, за якою навчатимуться абітурієнти, професорсько – викладацький склад кафедри фінансів, банківської справи та страхування переслідує ціль максимальної  поінформованості про напрям підготовки кафедри. Знання  своїх особистісних особливостей, уміння співвідносити особисті здібності, які вимагають професія і спеціальність є вагомими критеріями при виборі спеціальності.

Для формування реального уявлення про навчання в НАСОА та напрямів підготовки здобувачів освіти  Заїчко І. В. к.е.н., доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування разом з студенткою 4 курсу фінансово-економічного факультету (колишньою випускницею школи «Логос) Шевченко Веронікою, проведено профорієнтаційну бесіду серед випускників 9 і 11 класів Спеціалізованої загальноосвітньої  школи № 329 «Логос» м. Київ. Поступово наближається час обрання ВНЗ у якому вступники-2022 проведуть свої найяскравіші роки студентського життя.  Ірина Володимирівна запросила учнів на дні  відкритих дверей, що проводяться щосуботи о 12:00, аби абітурієнти могли стати на крок ближче до своєї мрії та отримати сучасну високоякісну освіту

Старшокласники отримали буклети з необхідною інформацією, дізналися про міжнародну мобільність та можливість отримання подвійного диплому, що дасть їм можливість зорієнтуватися і визначитися з вибором вищого закладу освіти та майбутньої професії. Цілеспрямовані абітурієнти зацікавлені інформацією про різні напрямки та спеціальності НАСОА, адже Академія – це унікальна можливість отримати усі потрібні теоретичні знання, практичний досвід та поєднувати їх з активним студентським життям, майстер-класами та різними творчими і спортивними активностями.

Чекаємо на майбутніх студентів в Національній академії статистики, обліку та аудиту та зокрема на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування!