У гостях ліцея №2 Калинівської міської ради Вінницької області

6 травня 2024 року к.е.н., доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Людмилою Богріновцевою та здобувачкою першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Анастасією Матвійчук було проведено профорієнтаційну роботу у ліцеї №2 Калинівської міської ради Вінницької області.

Під час зустрічі випускникам ліцею було презентовано освітні програми Національної академії статистики, обліку та аудиту і спеціальності коледжів, роз’яснено умови цьогорічного вступу та акцентовано увагу на перевагах навчання в Академії.

Будемо раді бачити випускників ліцею №2 Калинівської міської ради Вінницької області в лавах студентів Національної академії статистики, обліку та аудиту!