Підвищення кваліфікації викладацького складу кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці

Викладацький склад кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці постійно займається підвищенням кваліфікації, з метою наповнення власного багажу знань, так і в подальшому забезпеченням якісною та актуальною інформацією студентів.

Так, в рамках підвищення кваліфікації за програмою проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне “Економічна взаємозалежність країн і військові конфлікти. Бізнес у XXI столітті” на базі кафедри глобальної економіки Університета імені Альфреда Нобеля к.е.н., доцент, завідувач кафедри – Горобець О. О. взяла участь у засіданні круглого столу за секцією “Нова архітектура європейської безпеки в сучасних геостратегічних реаліях” конференції “Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях”.

К.е.н., доцент, доцент кафедри – Ставицький О. В., пройшов підвищення кваліфікації працівників ЗВО з курсів «Створення та розвиток ІТ-продуктів», «Маркетинг ІТ – продуктів», «Менеджмент у продуктовому ІТ» на освітній платформі Genesis про що отримав відповідні сертифікати.

К.е.н., доцент, доцент кафедри – Коваль С. П. в рамках підвищення кваліфікації взяла участь в онлайн-форумі «Економічне відновлення. Шлях до Перемоги», а також стала учасником проєкту з розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge» від UGEN на тему «Сучасний викладач».