Методичний семінар «Головні компоненти методики наукового дослідження»

8 травня 2024 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування було проведено методичний семінар на тему: «Головні компоненти методики наукового дослідження». Модератором заходу виступила доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Бондарук Таїсія Григорівна.

В обговоренні питань семінару активну участь взяли: доктор економічних наук, професор Людмила Євгенівна Момотюк, доценти кафедри: кандидат економічних наук, доцент Людмила Миколаївна Богріновцева, кандидат економічних наук, доцент Ірина Володимирівна Заїчко, кандидат економічних наук, доцент Юлія Вікторівна Ковернінська, а також здобувачі вищої освіти ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування». В рамках методичного семінару увагу було приділено питанню методики та методології наукового дослідження.

Усі учасники виявили зацікавленість до рівнів пізнання методології наукових досліджень та основного призначення методики наукового дослідження. Методичний семінар відбувся у дружній, доброзичливій атмосфері.