У гостях Дніпровського ліцею Верхньодніпровської міської ради Дніпропетровської області

9 травня 2024 року д.е.н., професором, завідувачем кафедри фінансів, банківської справи та страхування Таїсією Бондарук та здобувачкою першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Ангеліною Касьян у форматі онлайн/офлайн було проведено профорієнтаційну роботу у Дніпровському ліцеї Верхньодніпровської міської ради Дніпропетровської області.

Під час зустрічі випускникам ліцею було презентовано освітні програми Національної академії статистики, обліку та аудиту і спеціальності коледжів, роз’яснено умови цьогорічного вступу та акцентовано увагу на перевагах навчання в Академії.

Будемо раді бачити випускників Дніпровського ліцею Верхньодніпровської міської ради Дніпропетровської області в лавах студентів Національної академії статистики, обліку та аудиту!