Науковий семінар «Використання інноваційних технологій у статистиці»

2 травня на кафедрі статистики, ІТ та математичних методів в економіці НАСОА к.е.н., доцентом, завідувачем кафедри – Горобець О.О., було проведено науковий семінар «Використання інноваційних технологій у статистиці».

До семінару приєднався к.е.н., доцент, доцент кафедри – Ставицький О.В., а також студенти Академії освітньої програми “Прикладна статистика та бізнес-аналітика” та Фахового коледжу бізнесу та аналітики освітньої програми “Бізнес-статистика та аналітика”, яких зацікавила зазначена тема семінару.

В рамках семінару, Горобець О.О. акцентувала увагу на удосконаленні статистичних процесів за допомогою інноваційних технологій. Зокрема, присутні обговорили середовище Big Data, машинне навчання, IoT, обробку природної мови (NLP), інструменти візуалізації, в т.ч. Tableau та PowerBI.

Під час семінару студенти разом із викладачами обговорили особливості потокових даних та складнощі роботи з ними, появу нових даних внаслідок повсемісного технологічного масштабування та ін.