Профорієнтаційна робота студентів Академії

Ініціативна група студентів І курсу Фінансово-економічного факультету виявила бажання долучитися до роботи відділу профорієнтаційної роботи у професійно-просвітницькій діяльності серед учнівської молоді. Серед активістів цієї групи Задерейко Дар’я, Заславець Олександр, Дайбов Артем, Дубініна Кароліна, Тупіка Аліна, Потапов Данило, Павлянчин Данило, Литвин Дар’я, Авраменко Андрій, Крохмаль Ганна, Букша Аліна, Бойко Вікторія. Студенти пройшли інструктаж завідувачем відділу профорієнтаційної роботи Г.Б. Черушевою та заступником завідувача відділу А.В. Синяковим щодо участі у Ярмарках професій, зустрічей з випускниками шкіл, а також у інтелектуально-творчих заходах Академії.

Перший виїзд студентів Задерейко Д., Заславець О., Дайбов А., відбувся 16 жовтня 2019 року на Ярмарку професій, організовану Вишгородським міським Центром зайнятості Київської області.

17 жовтня 2019 року ці ж студенти проводили профорієнтаційну роботу у 9-11 класах ЗСО № 9 м. Бровари.