«День Академії» у Димерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Вишгородського району

30 січня 2020 року представники професорсько-викладацького складу Національної академії статистки, обліку та аудиту провели «День Академії» у Димерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Вишгородського району Київської області. Головною метою даного проєкту є інформаційно-просвітницька діяльність серед учнівської молоді з економічною, гуманітарною спрямованістю знань та пропагандою Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Для учнів 9-11 класів було проведено уроки-презентації з наступних тем:

• «Сакральне навколо нас» – доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін НАСОА Т.В.Гаврилюк
  • « BIGData, нові можливості та перспективи у повсякденному житті» – кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри економіко-математичних дисциплін та ІТ О.Л.Єршова
  • «Інтернет-реклама у соціальних мережах» – аспірант, заступник директора Коледжу бізнесу та аналітики НАСОА Н.В.Телегей

По завершенню заходу заступник завідувача відділу профорієнтаційної роботи, старший викладач кафедри економіки та менеджменту ЗЕД Національної академії статистики, обліку та аудиту Синяков А.В. від імені Академії та директор Димерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Вишгородського району Лозенко М.П. підписали Угоду про творчу співпрацю. Відповідно до підписаної Угоди учні 9-11 класів запрошуються до участі у брейн-рингу з економіки, інтелектуальній грі «Найрозумніший» на базі Академії , а також в олімпіадах з інформатики, математики, української мови, які проводять фахівці Національної академії статистики, обліку та аудиту в рамках реалізації «Стратегії профорієнтаційної роботи НАСОА».