«День Академії» у Макарівському багатопрофільному ліцеї Київської області

«День Академії» у Макарівському багатопрофільному ліцеї  Київської області

31 січня 2020 року за ініціативи відділу профорієнтаційної роботи під керівництвом к.п.н, доцента Черушевої Г.Б. та заступника завідувача відділу, старшого викладача кафедри економіки та менеджменту ЗЕД Синякова А.В. у Макарівському багатопрофільному ліцеї було впроваджено проєкт «День Академії у школі», до якого залучено провідних науковців Академії зі статистики, фінансів, економічної кібернетики, обліку та аудиту, філософії на чолі з проректором з науково-педагогічної та виховної роботи НАСОА, доктором економічних наук, професором Момотюк Л.Є.

До учнів 9-11 класів завітав науковий кластер Академії з різноманітними науковими темами:

• «Статистика знає все» – майстер-клас з презентацією, доктор економічних наук, професор Момотюк Л.Є.;
  • «Україна і світ: економічна інтеграція» – майстер-клас з презентацією, декан фінансово-економічного факультету, професор Пархоменко В.В.;
  • «Подорож до світу світоглядів» – завідувач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, доктор філософських наук, професор Гаврилюк Т.В.;
  • «BIGData”, нові можливості та перспективи у повсякденному житті» – тренінг від завідувача кафедри економіко-математичних дисциплін і інформаційних технологій, доцента Єршової О.Л.;
  • «Інтерактивна гра з економіки» – директор Коледжу бізнесу та аналітики НАСОА, кандидат економічних наук, доцент Юрченко О.А.;

Протягом дня в стінах Ліцею працював мультимедійний центр з рекламою Академії, а також викладачами проводилась профорієнтація серед учнів Ліцею.

По завершенню заходу проректором Національної академії статистики, обліку та аудиту Момотюк Л.Є. та директором Макарівського багатопрофільного ліцею Українець Н.М. було підписано Угоду про творчу співпрацю, яка передбачає проведення для учнів 9-11 класів брейн-рингу з економіки, інтелектуальної гри «Найрозумніший» на базі Академії , а також їх участь в олімпіадах з інформатики, математики, української мови, які проведуть фахівці Національної академії статистики, обліку та аудиту в рамках реалізації «Стратегії профорієнтаційної роботи НАСОА».