Зустріч адміністрації Академії з учнями Радомишльського ліцею №4 ім. І.Самоплавського

Профорієнтаційна робота – важлива складова у стимулюванні пошуку учнівською молоддю майбутньої професії, яка сприятиме формуванню соціально зрілого і відповідального фахівця та допомагає цілеспрямовано формувати в собі якості, необхідні для роботи за обраною спеціальністю.

06.03.2024 р. відбулася зустріч адміністрації Академії з учнями Радомишльського ліцею №4 ім. І.Самоплавського. Презентували спеціальності, освітні програми, а також  переваги навчання в Академії та Фаховому коледжі бізнесу та аналітики; говорили про особливості вступу 2024,  можливості студентської молоді при реалізації програм академічної мобільності та практичний досвід під час навчання.

Сподіваємось, що надана інформація допоможе учням зробити правильний вибір майбутньої професії!