День Академії в школі: СШ №139

День Академії в школі: СШ №139

27 листопада 2019 року професорсько-викладацький склад Національної академії статистики, обліку та аудиту проводив День Академії в спеціалізованій школі №139 з поглибленим вивченням математики (м. Київ) в рамках «Стратегії профорієнтаційної роботи НАСОА».

Реалізація даного проекту передувала багаторічна співпраця зі спеціалізованою школою у сфері профорієнтації, інтелектуально-творчих заходах: брейн-ринг, найрозумніший, олімпіадах з економіки, інформатики, математики, які проходили на базі Академії. Сьогодні левова частка випускників школи є студентами Коледжу бізнесу та аналітики НАСОА та Академії.

До участі «Дня Академії в школі» було залучено провідних науковців економічної кібернетики, обліку та аудиту, менеджменту, культурології, філології під керівництвом завідувача відділу профорієнтаційної роботи, професора Г.Б. Черушевої.

Представники Академії провели майстер-класи з презентацією у 9-11 класах: “Україна і світ: економічна інтеграція” – декан фінансово-економічного факультету, професор Пархоменко В.В.; “BIGData”, нові можливості та перспективи у повсякденному житі” – завідувач кафедри економіко-математичних дисциплін і інформаційних технологій, професор Єршова О.Л.; Інтерактивна гра з економіки – директор Коледжу бізнесу та аналітики НАСОА, кандидат економічних наук, доцент Юрченко О.А.; “Вивчаємо мову граючись” – доцент кафедри сучасних європейських мов Варавкіна З.Д.

Протягом дня в стінах СШ№139 працював мультимедійний центр з рекламою Академії, а також викладачами проводилась профорієнтація серед школярів.

По-завершені заходу завідувач відділу профорієнтаційної роботи, професор Г.Б. Черушева разом з директором школи О.В. Усенко обговорили можливі подальші спільні заходи на базі Національної академії статистики, обліку та аудиту.