Вимоги до наукових робіт для Всеукраїнського конкурсу за спеціальністю «Облік та оподаткування»

Оргкомітет конкурсу на своєму засідання 21 листопада 2019 р. протокол № 1, вніс деякі зміни та уточнення у вимоги до конкурсних студентських наукових робіт.

Окрім цього Оргкомітет, з метою уникнення непорозумінь та усунення причин для апеляцій, оприлюднює нижче Рекомендації по бальній оцінці конкурсних робіт. При цьому звертаємо увагу на те, що остаточна бальна оцінка наукової студентської роботи є результатом індивідуального компетентного рішення члена галузевої конкурсної комісії, на яку Оргкомітет не має права впливати. За виставлені бали та їх підсумок несуть відповідальність виключно рецензенти.