Екскурсія студентів спеціальності «Облік і оподаткування» до Києво-Печерської лаври

Студенти 3-5 курсів спеціальності «Облік і оподаткування» Національної академії статистики, обліку та аудиту на чолі з викладачем Петраковською Оленою Володимирівною – кандидатом економічних наук, доцентом кафедри «Обліку та оподаткування» завітали до однієї з найбільших православних святинь України, визначної пам’ятки історії та архітектури – Києво-Печерську лавру.

Студенти НАСОА разом відвідали ближні печери, Успенський собор, Велику лаврську дзвіницю. Екскурсія була дуже важливою та необхідною, бо надала можливість студентам більше дізнатися про розвиток духовності та культури України, збагатила враженнями та емоціями від перебування в такому чудовому умиротвореному місці. Це була цікава подія для студентів НАСОА, яка залишила багато яскравих та позитивних емоцій і вражень.