Профорієнтація Вишгородським районом

23 жовтня 2019 року під керівництвом завідувача відділу профорієнтаційної роботи к.п.н, доцентом Черушевої Галини Борисівни та за участі декана обліково-статистичного факультету д.е.н, професора Пилипенка Олексія Івановича, декана фінансово-економічного факультету, к.е.н., доцента Пархоменко Вікторії Вікторівни та заступника завідувача відділу профорієнтаційної роботи – Синякова Андрія Віталійовича була проведена профорієнтаційна робота у Вишгородському районі Київської області, зокрема у Новопетрівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Новопетрівській ЗОШ І-ІІ ст. №2, Новопетрівській ЗОШ І-ІІ ст. №3 та Старопетрівській ЗОШ, з якими налагоджена багаторічна співпраця. Паралельно роботі з учнями, з адміністрацією шкіл були обговорені питання проведення екскурсій для випускників 9, 11 класів, їх участі у конкурсах, олімпіадах та інтелектуально-творчих заходах, які проходять в стінах Академії.