Майстер-клас з практичним психологом

24 жовтня 2019 року за ініціативою викладачів-членів Асоціації організаційних психологів та психологів праці НАСОА та Коледжу бізнесу та аналітики до Національної академії статистики, обліку та аудиту з метою профілактики психологічного здоров’я студентської молоді було запрошено практичного психолога, коуча, експерта ТВ – Ремесник Н.Ю.

Наталія Юріївна провела майстер-клас студентам Коледжу з проблем Позитивної Психотерапії. На занятті студенти ознайомились з концептуальними підходами до моделі особистості З. Фрейда, К. Юнга, пірамідою потреб А. Маслоу та моделлю особистості у Позитивній психотерапії (Модель балансу). Ремесник Н.Ю. детально охарактеризувала метод Позитивної психотерапії та його застосування в діяльності практичного психолога і психотерапевта. Разом з викладачем психології Коледжу бізнесу та аналітики НАСОА Телегей Н.В., було проведено тестування з метою визначення відношення до себе, самооцінки, ступенем задоволення від життя студентською молоддю.