Ярмарки професій для учнівської молоді 9-11 класів

11 та 18 жовтня 2017 року за ініціативи Центрів зайнятості Васильківського та Фастівського районах відбувалися Ярмарки професій для учнівської молоді 9-11 класів. Мета цих заходів – зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, розширити їх уявлення про кожну зі спеціальностей, сформувати позитивне ставлення до них, надати інформацію про навчальні заклади.

Ярмарку професій відвідали понад 700 старшокласників міських та районних загальноосвітніх навчальних закладів Васильківського та Фастівського районів. На зустріч з учнівською молоддю були запрошені представники вищих навчальних закладів, зокрема Національної академія статистики, обліку та аудиту, Київського національного Університету ім. Т.Г.Шевченка, Інституту підвищення кадрів Державної служби зайнятості, Європейського університету, Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму, університету «КРОК», Ржищівського професійного ліцею, які провели презентацію своїх навчальних закладів.

У фойє будинку культури були встановлені інформаційні стенди, а також всі бажаючі отримали брошури та буклети.

Національну академію статистики, обліку та аудиту представляли декан факультету обліку та аудиту, доктор економічних наук Пилипенко О. І., завідувач відділу профорієнтаційної роботи, професор Черушева Г. Б., заступник завідувача відділу профорієнтаційної роботи Синяков А. В., заступник завідувача навчально-методичного відділу Вашека І. В., доцент кафедри статистики, кандидат економічних наук Голубова Г.В.