Свято героїв: «Козацького роду нема переводу»

13 жовтня студенти 1-2-их курсів Академії відзначали День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День захисника України.

Зродились ми з великої години,
З пожеж війни, із полум’я вогнів.
Плекав нас біль по втраті України,
Кормив нас гнів до лютих ворогів…

Саме з такими словами звернулась до студентів і привітала з Днем захисника України керівник наукового студентського гуртка «СіЧ» Варавкіна З.Д. Вона наголосила, що релігійне свято Покрови недаремно збіглося з військовими святами, оскільки Покрова завжди була оберегом Українського козацтва і воїнів УПА, а сьогодні ми просимо у Пресвятої Богородиці захисту для бійців АТО та мирного неба для України.

У поетичних рядках студенти показали звитягу Українського війська, дух патріотизму, велику роль любові до Батьківщини, жертовної відданості і вояків різних періодів визвольної боротьби.

Гуртківці Юр Юлія та Ніколаєнко Єлизавета підготували настінну виставку про видатних гетьманів України: «Козацькому роду нема переводу». Студентів привітала також декан фінансового факультету – Пархоменко Вікторія Вікторівна.