Академія відсвяткувала День працівників статистики!

3 грудня 2015 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбулося святкування Дня працівників статистики!

Святковий розважально-пізнавальний захід «Статистика знає все…» відкрили проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, д.е.н., професор Л.Є. Момотюк та завідувач кафедри статистики, д.е.н., професор С.С. Герасименко.

Програма включала інформаційно-статистичний блок, що яскраво представлений у слайд-презентації, творчі виступи студентів Академії А. Балашевич (пісня про кохання) та Л. Борисенко (пісня про Україну), Е. Ангельської (ліричний танець любові), гумористична сценка «Підготовка до іспиту зі статистики» у виконанні студентів третього курсу Н. Авраменко, І. Андріуци та Т. Марчук, статистичні цікавинки – С. Шило та Д. Поляков.

Кульмінацією заходу була весела статистична вікторина, у якій взяли участь збірні команди усіх факультетів.

Керівництво Академії відзначило кращих студентів грамотами за високі досягнення у навчанні та активну творчу діяльність. Окремі студенти були нагороджені сертифікатами на пільгове навчання у Всеукраїнському центрі іноземних мов.

Організатори заходу

• Проректор Л.Є. Момотюк.
  • Декан економіко-статистичного факультету В.П. Пантелеєв.
  • Доцент кафедри статистики Г.В. Голубова.
  • Професор Г.Б. Черушева.
  • Методист кафедри статистики Владислав Дідук.
  • Менеджер Валентин Лактіонов.