Екскурсія до Академії абітурієнтів з міста Чигирин, Черкаської області

Екскурсія до  Академії абітурієнтів з міста Чигирин, Черкаської області

Абітурієнтам з місцевих шкіл м. Чигирин традиційно було представлено слайд-презентацію про Академію, надана інформація про Коледж бізнесу та аналітики НАСОА.

Керівництво шкіл виявило зацікавленість про подальшу співпрацю з Національною академією статистики, обліку та аудиту.

В ході екскурсії школярі отримали інформацію про наукову діяльність професорсько-викладацького складу та міжнародні зв’язки, ознайомилися з матеріальною базою Академії, навчальними аудиторіями, спортивними залами, лінгафонним кабінетом, бібліотекою та іншими структурними підрозділами. Учні ознайомилися з умовами вступу до Академії та Коледжу бізнесу та аналітики, отримали інформацію про можливості Програми паралельного навчання. На зустріч з учнями прийшли провідні науковці, керівники факультетів В.В.Пархоменко, О.І Пилипенко, директор коледжу О.А.Юрченко, завідувач кафедри інформаційних систем О.Л.Єршова та інші.