ЗНО-2016. Освіта в Україні освіта за кордоном

ЗНО-2016. Освіта в Україні освіта за кордоном

28-30 вересня 2016 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася III Міжнародна спеціалізована виставка «ЗНО-2016. Освіта в Україні освіта за кордоном», що проходило під гаслом: «Гордий вчитися в Україні». Основною метою виставки було створити імідж та престиж якісної конкурентоздатної освіти України, аби українські абітурієнти здобували її саме на території нашої країни. Такий підхід сприятиме вихованню нової еліти української нації, патріотизму в учнів та студентства. На виставці широко представлена освіта провідних ВНЗ України.

У виставці взяли участь: проректор Академії, доктор економічних наук, професор Момотюк Л.Є., декан фінансового факультету к.е.н. Пархоменко В.В., заступник завідувача відділом профорієнтаційної роботи, к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку Юрченко О.А., менеджер з реклами Андрій Синяков, доценти кафедри сучасних європейський мов Варавкіна З.Д. та Яковенко О.Д., доцент кафедри фундаментальних дисциплін Луньова Г.М., доцент кафедри бухгалтерського обліку Курило Г.М., доцент кафедри фінансів Залюбовська С.С., доцент кафедри теорії бухгалтерського обліку Шкуліпа Л.В. та студенти академії.

Академія отримала ГРАН-ПРІ 2016 року у конкурсній рейтинговій номінації: «Унікальний університет у впровадженні інноваційних освітніх технологій у підготовці спеціалістів зі статистики та бухгалтерського обліку».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *