Зустріч з учнями 9-х та 11-х класів Технічного ліцею Шевченківського району м. Києва

Вибір майбутньої професії для випускників закладів середньої освіти – це перш за все, вибір свого місця в житті, а отже, найважливіший крок на шляху подальшого навчання і праці. Профорієнтаційна робота, спрямована на підготовку майбутніх абітурієнтів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві, є важливим елементом виховної роботи, спрямованої на підготовку учнівської молоді до обґрунтованого вибору професії, який має задовольняти як особисті інтереси, так і інтереси та потреби суспільства.

28 лютого 2024 р. команда НАСОА зустрілася з учнями 9-х та 11-х класів Технічного ліцею Шевченківського району м. Києва. Говорили про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в Академії та Коледжі бізнесу та аналітики НАСОА, і які є популярними та затребуваними на ринку праці, практичну підготовку і дозвілля студентів, переваги навчання у наших закладах. Також акцентували увагу на можливості студентської молоді бути в тренді сучасної освіти – приймати участь у програмах академічної мобільності та паралельного навчання.

Дякуємо адміністрації ліцею за гостинність, а школярів із нетерпінням чекаємо у ролі наших абітурієнтів!