Міжнародна академічна мобільність – сучасний тренд вищої освіти та нові можливості для студентської молоді

Здобувачки вищої освіти 3 курсу спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” Сагайдачна Дар’я та 2 курсу спеціальності 073 “Менеджмент” Новаковець Анна вирушили за кордон в рамках програми Erasmus+ до WSB Merito Universities, щоб набути новий міжнародний досвід.

Дівчата мають унікальну можливість порівняти освітні методики та підходи, що існують у Національній академії статистики, обліку та аудиту, з тими, що застосовуються в університетах Європи. Це дозволить їм не лише покращити свої академічні знання, але й значно розширити кругозір, набути новий комунікативний досвід, підвищити рівень мовних компетенцій, знайти нових друзів. Отриманий досвід сприятиме розвитку лідерських якостей і спонукатиме до подальшого самовдосконалення.

Наші щирі вітання дівчатам!

Зичимо продуктивного навчання та приємного дозвілля!