Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з історії України

26 лютого 2024 р. у Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з історії України. Здобувачі вищої освіти, що минулого семестру проходили навчальний курс “Історія української державності та культури”, знову зустрілися з викладачами кафедри філософії, права та соціально-гуманітарних дисциплін НАСОА Сергієм Гуменним, Галиною Черушевою та Тетяною Гаврилюк для виконання завдань різного рівня складності з історії України.

Сьогодні, опрацювавши усі відповіді учасників, ми можемо констатувати високий рівень історичних знань студентів НАСОА, що зробило боротьбу за перемогу в олімпіаді дійсно запеклою.

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з історії в НАСОА:

• І місце – Топчій Валерія (гр.23.05)
  • ІІ місце – Завадська Ксенія (23.08) та Лаптєва Владислава (гр.23.01)
  • ІІІ місце – Григоращенко Марина (гр. 23.07), Биковський Олександр (23.01) та Чубук Вікторія (гр. 23.02)

Високі результати в написанні олімпіадних завдань також показали Голеня Єлизавета (гр.23.08), Орлова Олександра (гр.23.07), Парейко Владислав (гр. 23.08) та Луценко Олексій (гр. 23.08).

Вітаємо переможців та учасників олімпіади та принагідно закликаємо і надалі цікавитись минулим своєї землі, її традиціями та героями.

Слава Україні!