EU Study Days in Ukraine

У середу 22 лютого 2024 року відбулося відкриття чергової сесії освітнього проєкту Представництва Європейського Союзу в Україні – EU Study Days in Ukraine.

У відкритті програми взяли участь дипломати Представництва ЄС, європейські експерти, викладачі та випускники минулих років, серед яких доцент кафедри філософії, права та соціально-гуманітарних дисциплін НАСОА Сергій Гуменний

«Проєкт EU Study Days існує більше 10 років. Це мережа, що дає можливість готувати нове покоління молодих людей в Україні, які будуть займатися євроінтеграцією всередині держави, в європейських інституціях, втілюючи європейські проєкти»

– наголосила Вікторія Давидова, радниця з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні,

Україні потрібна активна й освічена молодь, аби розбудовувати країну. Отримані навички та знання на EU Study Days стануть корисними для професійних та кар’єрних здобутків. Тому закликаємо здобувачів вищої  НАСОА брати участь у освітніх заходах організованих Представництвом ЄС, які допомагають підвищити рівень знань української молоді – учнів старших класів, студентів та аспірантів вищих навчальних закладів про Європейський Союз, відносини між ЄС та Україною, отримати необхідну інформацію за відповідними напрямками від ключових європейських та українських експертів. Проєкт EU Study Days сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці та впровадження спільних ініціатив.

Детальніше про EU Study Dayshttps://www.eustudydays.in.ua