Новини

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi.

Урочистості з нагоди випуску бакалаврів 2018!

Урочистості з нагоди випуску бакалаврів 2018!

6 червня 2018 року в Академії відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів за спеціальностями «Економічна кібернетика», «Менеджмент», «Облік і аудит», «Фінанси та кредит». З привітальним словом до випускників із звернувся ректор Академії Олександр Григорович Осауленко. Він поздоровив бакалаврів із завершенням важливого життєвого етапу, отриманням дипломів та вручив дипломи з відзнакою студентам, які на відмінно завершили навчання. Також свої привітання і побажання студентам висловили декан фінансово-економічного факультету В.В.Пархоменко, заступник декана обліково-статистичного факультету Т.Д.Сакада, завідувач кафедри аудиту М.Д.Корінько, завідувач кафедри економічної кібернетики та математичних методів Л.П.Перхун, старший викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування І.С.Ігнатова. Вони висловили надію, що всі студенти залишать у своїх серцях добрі, світлі спогади про яскраві та незабутні […]

Запрошуємо для вступу на І-ІІІ курси освітнього рівня бакалавр та освітній рівень магістра

Запрошуємо для вступу на І-ІІІ курси освітнього рівня бакалавр та освітній рівень магістра

З 12 липня 2018 року розпочинається прийом документів для вступу на І-ІІІ курси освітнього рівня бакалавр та освітній рівень магістра. Приймальна комісія НАСОА та відділ профорієнтаційної роботи надає консультації з питань відкриття електронних особистих кабінетів та умов вступу до Академії. Особливу зацікавленість абітурієнти проявляють до паралельного навчання в українському та польському закладах вищої освіти за програмою «Подвійний диплом».

Запрошуємо до вступу у Коледж бізнесу та аналітики НАСОА!

Запрошуємо до вступу у Коледж бізнесу та аналітики НАСОА!

З 2 липня 2018 року розпочалася вступна компанія до Коледжу бізнесу та аналітики НАСОА. Першими абітурієнтами стали слухачі підготовчих курсів, які успішно завершили навчання у 9-х класах загально-освітніх шкіл України.  

Національна академія статистики, обліку та аудиту отримала префікс Digital Object Identifier

Національна академія статистики, обліку та аудиту отримала префікс Digital Object Identifier

10 липня 2018 р. Національна академія статистики, обліку та аудиту отримала власний префікс DOI. Digital Object Identifier – це , який використовують для постійної та унікальної об’єктів будь-якого типу. DOI дозволяє знайти документ навіть при зміні його , яка може виникати при зміні сайту, видавця тощо. Вони використовуються для «сталої ідентифікації зразків інтелектуальної власності в цифровій мережі та асоціювання структурованих даних в розширюваний спосіб». Відтепер Digital Object Identifier будуть застосовуватися для усієї наукової продукції НАСОА, а саме: періодичних видань, матеріалів конференцій, монографій, навчальних посібників, підручників.

Студенти Академії здали літню сесію у Вищій школі бізнесу в м. Домброві Гурничій

Студенти Академії здали літню сесію у Вищій школі бізнесу в м. Домброві Гурничій

Підтримуючи розвиток академічної мобільності студентів та випускників, Національна академія статистики, обліку та аудиту реалізує програму паралельного навчання, яка розширює професійні можливості випускників, підвищує їх конкурентоспроможність на ринку праці, дає можливість підготовки фахівців багатопрофільної кваліфікації. У червні 2018 року студенти Академії здали літню заліково-екзаменаційну сесію у Вищій школі бізнесу в м. Домброві Гурничій, польському університеті-партнері Академії. Студентів очікували цікаві практичні заняття з менеджменту, планування кар’єри, коучингу, які проводили викладачі-практики ВБШ. Ми отримали велику кількість позитивних відгуків! Наших студентів викладачі відміти, як найкращих з усіх іноземних груп, які навчаються у ВБШ! Окрім навчання студенти гарно провели вільний час мандруючи вулицями і величними парками м. Катовіце, відвідавши старовинне місто Краків та святкуючи День […]

Відбувся семінар «Суттєві зміни Міжнародних стандартів контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг (видання 2016-2017 років)»

Відбувся семінар «Суттєві зміни Міжнародних стандартів контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг (видання 2016-2017 років)»

14.06.2018 року у Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся семінар на тему: «Суттєві зміни Міжнародних стандартів контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг ( видання 2016-2017 років)». Актуальність заходу обумовлена необхідністю опанування викладачами облікових дисциплін та аудиторами та використання з 1 липня 2018 року в якості національних стандартів аудиту Міжнародних стандартів контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг (видання 2016 – 2017 років) (надалі – МСА), які Аудиторська палата України рішенням від 08.05.2018 р. № 361 затвердила для обов’язкового застосування. Оприлюднені на сайті Аудиторської палати України МСА видання 2016 – 2017 років містять суттєві зміни порівняно з виданням 2015 року. Модератором та основним доповідачем […]

Відбувся захист дипломних робіт студентів післядипломної освіти заочної форми навчання спеціальності «Облік і аудит»

Відбувся захист дипломних робіт  студентів післядипломної освіти заочної форми навчання спеціальності «Облік і аудит»

8 червня 2018 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту на кафедрі обліку та оподаткування відбувся захист дипломних робіт студентів заочної форми навчання за спеціальністю 7.03050901 «Облік і аудит». Рішенням екзаменаційної комісії кваліфікація спеціаліста з обліку та аудиту присвоєна 14 студентам-випускникам, які здобували другу вищу освіту та успішно виконали навчальний план. Представлені до захисту дипломні роботи були присвячені вивченню актуальних питань теоретичних та організаційних засад фінансового та бухгалтерського обліку, економічного аналізу, контролю та аудиту на підприємствах, організаціях та установах (об’єктах дослідження). У дослідженнях студентами проведено облікові процедури, зроблено економічний аналіз одержаних показників господарської діяльності господарюючих суб’єктів. Слід відзначити високий рівень підготовки студентів і виважені, науково та практично обґрунтовані пропозиції […]

Науково-практичний семінар на кафедрі обліку та оподаткування!

Науково-практичний семінар на кафедрі обліку та оподаткування!

7 червня 2018 року кафедрою обліку та оподаткування Національної академії статистики, обліку та аудиту було проведено науково-практичний семінар на тему: «Законодавче регулювання та удосконалення бухгалтерського обліку, оподаткування в Україні». З вітальним словом до учасників семінару звернувся перший проректор НАСОА д.е.н., професор Редько О.Ю., який відзначив важливість та актуальність події оскільки, семінар об’єднав науковців НАСОА та практиків ДФС України. Розпочала науково-практичний семінар завідувач кафедри обліку та оподаткування д.пед.н., професор Теловата М.Т., яка привітала присутніх, представила гостей заходу. Серед запрошених лекторів були: заступник начальника Головного управління ДФС у м. Києві Пруднікова Е.М.; начальник управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у м. Києві Халіцька О.М., Заслужений економіст України, д.е.н., […]

Періодичні видання Національної академії статистики, обліку та аудиту зареєстровано у Citefactor

Періодичні видання Національної академії статистики, обліку та аудиту зареєстровано у Citefactor

11 червня 2018 р. науково-інформаційний журнал «Статистика України» та збірник наукових праць «Науковий вісник Національної академії статистики, обліку та аудиту» було додано в одну з найбільших у світі систем індексування наукових журналів та матеріалів конференцій – Citefactor. Ця система підвищує всесвітню видимість і доступність видання. Більше 3000 інститутів по всьому світу мають повний доступ до Citefactor. Користувачі Citefactor щомісяця виконують мільйони запитів по всьому світу.

Участь викладачів академії у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «MoodleMoot Ukraine 2018. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Участь викладачів академії у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «MoodleMoot Ukraine 2018. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Вже традиційно третій рік поспіль завідувач відділення заочного та дистанційного навчання к. ф.-м.н. Дериглазов Л. В., завідувач сектору дистанційного навчання к.п.н. Перхун Л. П., заступник завідувача сектору дистанційного навчання к.т.н. Товмаченко Н. М. беруть участь у Міжнародній науково-практичній конференції «MoodleMoot Ukraine. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle», яка цього року відбулася 25 квітня 2018 року у м. Київ. Тематика конференції охоплювала основні організаційні, технічні, технологічні, дидактичні, методичні питання використання LMS Moodle у загальноосвітніх і вищих навчальних закладах, в системі підготовки і підвищення кваліфікації працівників у процесі неперервного навчання. Викладачами нашої Академії разом з колегою з Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Кухаренком В.М. була представлена доповідь «Статистичні методи […]