Запрошуємо взяти участь у фаховому збірнику «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит: проблеми, теорії, методології, організації»

Тривалість: -
Місце проведення: ауд. 605, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

Шановні колеги! Кафедра бухгалтерського обліку Національної академії статистики, обліку та аудиту запрошує вас взяти участь у написанні наукових статей у фаховому збірнику «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит: проблеми, теорії, методології, організації» №2(17), присвяченому 30-річчю кафедри бухгалтерського обліку НАСОА.

До участі для написання статей запрошуються науковці, викладачі, докторанти, аспіранти, здобувачі.

Для публікації рукопис наукової статті необхідно надіслати до 20 листопада 2016 року
в електронному вигляді.

Вимоги

Вимоги до змісту та оформлення статей у збірнику наукових праць «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит: проблеми теорії, методології, організації».

До збірника приймаються рукописи наукових праць, які ніколи раніше не публікувалися і не призначені для одночасної публікації в інших видання. Кількість авторів – не більше трьох.

• Зміст статей повинен відповідати тематичній спрямованості збірника, сучасному науково-технічному рівню, а також новим вимогам, викладеним у постанові президії ВАК України від 15.01.2003 №7-05/1.
    • Обсяг рукопису – 8-16 друкованих сторінок з двома-трьома ілюстраціями (графіками). На початку статті слід зазначити: прізвище, ім’я та по батькові (ініціали) автора співавторів, науковий ступінь, вчене звання, назву установи.
    • Матеріали подаються в електронному форматі та роздрукованому вигляді, набрані в текстовому редакторі MS Word. Формат А-4, шрифт – Times New Roman 16 кегелем, інтервал 1,5, всі поля зеркальні, верхнє поле 2 см., нижнє поле 3 см.
    • Стаття має привертати увагу до актуальної проблеми і пропонувати шляхи її розв’язання. У кінці статті необхідно подати список використаних джерел, який має бути оформлений за формою 23 «Приклади оформлення бібліографічного опису у списку джерел, який наводять у дисертації, і списку опублікованих робіт, який наводять в авторефераті» (Наказ ВАК від 26.01.2008 №63).
  • Таблиці, графіки, рисунки й схеми повинні бути пронумеровані та мати назву. Посилання на джерела інформації є обов’язковими.
  • До статті додаються: розширена анотація українською, російською та англійською мовами, ключові слова теми дослідження.
  • Вартість публікації наукової статті у фаховому збірнику – 30 грн за одну сторінку.
  • Стаття повинна бути підписана автором (авторами).
  • Рішення про публікацію статті приймає редколегія. До рецензування залучаються авторитетні науковці та практики за фахом статті.

Авторські примірники збірників будуть відправлені на поштові адреси, вказані авторами наукових статей.