Щоденні Архіви: 14.04.2024

Обговорення процедури анкетування здобувачами рівня вищої освіти

10 квітня відбулося засідання кафедри статистики, інформаційних технологій та математичних методів в економіці. До розгляду на порядку денному було представлено питання організації анкетування щодо вибору здобувачами рівня вищої освіти ОП «Прикладна статистика та бізнес-аналітика» і ОП «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» вибіркових компонент, які були визначені та обговорені попередньо. Важливо зазначити, що під час попереднього обговорення вибіркових компонент професорсько-викладацьким складом кафедри, було враховано рекомендації стейкхолдерів та потреби сучасного ринку праці. В обговоренні питання взяли участь к.е.н., доцент, завідувач кафедри – Горобець О. О., к.е.н., доцент – Ставицький О. В., к.е.н., доцент – Червона С. П., к.е.н., доцент – Коваль С. П.