Відкриті лекційні та практичні заняття з провідними фахівцями корпорації LINKOS GROUP

Кафедрою фінансів, банківської справи та страхування з 15 березня по 12 квітня  2024 року було організовано проведення 5 відкритих лекційних та практичних занять з провідними фахівцями корпорації Linkos Group, яка є компанію-розробником М.Е.Doc. Спікерами виступали – Ігор Андрійови Аладьїн та Діана Суренівна Агабабян. Організаторами зустрічі виступили: кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Тищенко Дмитро Олександрович та керівник навчального центру корпорації Linkos Group – Кондратюк Марина Олександрівна.

Під час занять були розглянуті: історія вітчизняного документообігу, особливості законодавства у цій сфері, еволюція електронного документообігу, порядок формування і реєстрація податкових накладних, формування приміток до фінансової звітності за МСФЗ. Також здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри набули практичний досвід по роботі з системою електронного документообігу М.Е.Doc: формування і обмін видатковими накладними, рахунками, податковими накладними. Були розглянуті особливості налаштування та інсталяції програми М.Е.Doc.

Окрема зустріч була присвячена формуванню практичних навичок щодо створення приміток до фінансової звітності за МСФЗ. Студенти та викладачі протестували і перевірили основні характеристики програми і здійснити обмін електронними документами з використанням ЕЦП.

У серії зустрічей брали участь студенти фінансово-економічного факультету спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» 3,4 та 5 курсів, спеціальності 073 «Менеджмент» 5 курс, обліково-статистичного факультету спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» 2 курс, спеціальності 051 «Економіка» 5 курс та науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Щиро вдячні спікерам та організаторам за проведені заходи та чекаємо на наступні лекції 19 і 26 квітня 2024р.!