Архіви: Заходи

Тиждень Обліково-статистичного факультету, 2019

Тиждень Обліково-статистичного факультету, 2019

Заходи до тижня Обліково-статистичного факультету. Понеділок, 18 березня 13:15 – ауд. 507 – Наукова конференція студентів НАСОА «Застосування математики в економіці» Вівторок, 19 березня 11:40 – ауд. 207 – Літературно-музична композиція присвячена Всесвітньому дню поезії «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» Середа, 20 березня 12.00 – ауд. 49 – Економічний батл між факультетами Четвер, 21 березня 10:00 – ауд. 207 – XVII Всеукраїнська студентська наукова конференція «Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту: теорія, методологія, організація», присвячена пам’яті д.е.н., професора, Заслуженого діяча науки і техніки України О.С. Бородкіна П’ятниця, 22 березня 10:00 – ауд. 23 – XVII Всеукраїнська наукова конференція «Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту в […]

Конференція «Уживання термінологічної лексики у мові професійного спілкування»

Конференція «Уживання термінологічної лексики у мові професійного спілкування»

Кафедра іноземних мов проводить щорічну англомовну наукову студентську конференцію «Уживання термінологічної лексики у мові професійного спілкування». Початок конференції об 11:20. Запрошуємо студентів та викладачів Академії до участі.

PwC Club: ExceLove

PwC Club: ExceLove

ExceLove – безкоштовний тренінг для студентів та випускників 2019, 2018, 2017 рр. від аудиторів PwC. Реєстрація доступна до 18 березня. Серед усіх бажаючих ми оберемо 30 учасників тренінгу за допомогою результатів числового тесту (Numerical Reasoning Test). ExceLove – це чудова можливість познайомитися з компанією та поспілкуватися з нашими фахівцями.

PwC Club: Mystery of Tax Consulting

PwC Club: Mystery of Tax Consulting

PwC Club: Mystery of Tax Consulting – відкрита зустріч для студентів та випускників 2019, 2018, 2017 рр. з фахівцями відділу з надання послуг у сфері оподаткування. Реєстрація можлива до 14 березня. На учасників чекає знайомство з проектами, над якими працює цей відділ, поради для старту кар’єри у консалтинговій сфері, кейс від екпертів PwC, за результатами якого кращі учасники будуть запрошені на співбесіди.

Лекція «Зміни в системі вищої освіти Хорватії при вступі до ЄС»

Лекція «Зміни в системі вищої освіти Хорватії при вступі до ЄС»

В рамках візиту делегації Університету PAR (м.Рієка, Хорватія) та реалізації програми Еразмус+ відбудеться лекція ректора Університету Гордани Ніколич на тему: «Зміни в системі вищої освіти Хорватії при вступі до ЄС». Початок о 12:00.

VI Конференція «Бізнес-аналітика в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю»

VI Конференція «Бізнес-аналітика в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю»

Кафедра економіки та менеджменту ЗЕД запрошує взяти участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції «Бізнес-аналітика в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю», яка відбудеться в Національній академії статистики, обліку та аудиту. Для участі в конференції необхідно до 7 березня 2019 року (включно) надіслати на електронну пошту такі матеріали: заявку на участь у конференції; тези доповіді; відскановану копію підтвердження сплати організаційного внеску. Розмір організаційного внеску складає 100 грн (у т. ч. ПДВ). Організаційний внесок не сплачують доктори наук у разі їх одноосібної участі та іноземні учасники. Усі учасники отримають опубліковані тези доповідей протягом 30 календарних днів після дня проведення конференції на поштову адресу, вказану у заявці. Ви маєте змогу завантажити запрошення на конфецію (english, по-русски).

ХVІІ Наукова конференція «Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту в Україні: теорія, методологія, організація»

ХVІІ Наукова конференція «Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту в Україні: теорія, методологія, організація»

Запрошує вас, взяти участь у роботі ХVІІ Всеукраїнської наукової конференції на тему: «Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту в Україні: теорія, методологія, організація», яка відбудеться 22 березня 2019 року. Останній термін прийняття матеріалів до друку – 23 лютого 2019 року (включно). До участі у конференції запрошуються науковці, докторанти, аспіранти, здобувачі, а також практичні працівники з України та зарубіжних держав, які активно займаються науковими дослідженнями в галузі економічної науки. Ви маєте змогу завантажити запрошення на конференцію.

ХVІІ Студентська конференція «Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту: теорія, методологія, організація»

ХVІІ Студентська конференція «Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту: теорія, методологія, організація»

Запрошує вас, взяти участь у роботі ХVІІ Всеукраїнській студентській науковій конференції на тему: «Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту: теорія, методологія, організація», яка відбудеться 21 березня 2019 року. Останній термін прийняття матеріалів до друку – 23 лютого 2019 року (включно). До участі у конференції запрошуються молоді вчені, магістранти, студенти закладів вищої освіти України. Ви маєте змогу завантажити запрошення на конференцію.

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування»

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування»

Повідомляємо, що згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 18.09.2018р. №1010 Національну академію статистики, обліку та аудиту призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Облік і оподаткування» у 2018/2019 навчальному році. Перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт студентів буде проводитися – 2 квітня 2019 року. Другий етап проводиться як підсумкова науково-практична конференція для учасників Конкурсу – 23 квітня 2019 року. У конкурсі можуть брати участь студенти ВНЗ України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці, що навчаються у цих навчальних закладах. Ви маєте змогу завантажити подробиці […]

Захист дисертації Корепанова Олексія Сергійовича

Захист дисертації Корепанова Олексія Сергійовича

О 12 годині відбудеться захист дисертації Корепанова Олексія Сергійовича на тему «Методологічні засади статистичного забезпечення управління розвитком «розумних» сталих міст в Україні», спеціальність 08.00.10 – статистика. Захист відбудеться на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.870.01 у Національній академії статистики, обліку та аудиту. Робота виконана на кафедрі статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту, м. Київ. Автореферат. Дисертація. Відгуки: Захожай В.Б., Ковтун Н.В., Цаль-Цалко Ю.С. Науковий керівник Доктор економічних наук, професор, Момотюк Людмила Євгеніївна, Національна академія статистики, обліку та аудиту, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи. Офіційні опоненти Доктор економічних наук, професор Захожай Валерій Борисович, Національна академія внутрішніх справ, провідний науковий співробітник. Доктор економічних наук, професор Ковтун Наталія Василівна, Київський національний […]