Круглий стіл кафедри статистики Одеського національного економічного університету

23 квітня завідувач кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці, к.е.н., доцент – Горобець О.О., відвідала у форматі онлайн засідання круглого столу «Роль статистичної інформації у сучасному інформаційному суспільстві».

Захід було організовано кафедрою статистики Одеського національного економічного університету.

В рамках засідання фахівці Головного управління статистики в Одеській області розкрили питання інформаційних можливостей під час воєнного стану, а також зосередили увагу на ключових проблемах використання статистичної інформації в сучасних умовах.