Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси» на кафедрі «Фінансів, банківської справи та страхування»

З метою пошуку обдарованої молоді, позитивної мотивації до навчання, заохочення творчої праці майбутніх фахівців та підвищення якісного рівня підготовки професіоналів з фінансів  та для забезпечення участі Національної академії статистики, обліку та аудиту у 1 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінанси» кафедрою «Фінансів, банківської справи та страхування» 23.02.2022 року організовано та проведено 1 етап Всеукраїнської студентської олімпіади.

З побажаннями успіхів до учасників Олімпіади звернулися:

Голова жюріБондарук Т. Г., завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, доктор економічних наук, професор та члени журі-Заїчко І. В.,  кандидат економічних наук, доцент, Мельничук І. О., асистент.

У заході взяли участь студенти третього курсу, що навчаються за ОП «Фінанси, банківська справа та страхування» і «Облік та оподаткування».

Під час олімпіади учасники розв’язували письмові творчі та практичні тестові завдання. Виконання завдань відбувалося на платформі дистанційного навчання Moodle. Приємно констатувати факт, що всі студенти продемонстрували  ґрунтовні  знання з дисципліни «Фінанси». Проведений аналіз відповідей на творче завдання та тестові відповіді в рамках першого туру олімпіади засвідчив достатньо високі результати учасників.

За результатами виконаних завдань Олімпіади:

1. місце – розділили  студентки Тупіка Аліна, група  19.04/1 та Подран Анна 19.01.
  2. місце – студентка Ткаченко Яна, група 19.04/1.
  3. місце – студентка Пахарина Анна, група 19.01.

Кафедра дякує всім учасникам 1 туру Олімпіади з дисципліни «Фінанси», та бажає подальших плідних успіхів і перемог!