XVІ Міжнародна науково-практична конференція «Статистика в Україні та світі: стан, тенденції та перспективи розвитку»

XVІ Міжнародна науково-практична конференція «Статистика в Україні та світі: стан, тенденції та  перспективи розвитку»
Тривалість:
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, Київ, Україна, 04107

Запрошуємо вас взяти участь у XVІ Міжнародна науково-практична конференція з нагоди Дня працівників статистики «Статистика в Україні та світі: стан, тенденції та перспективи розвитку», яка відбудеться 5 грудня 2018 року у навчальному корпусі Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Організаційний комітет

Голова оргкомітету

• Осауленко О.Г., ректор НАСОА, доктор наук з державного управління, професор, член-кореспондент НАН України, заслужений економіст України.

Члени оргкомітету

• Момотюк Л.Є., проректор НАСОА, доктор економічних наук, професор;
  • Герасименко С.С., завідувач кафедри статистики НАСОА, доктор економічних наук, професор;
  • Кобіс Нілс, дослідник факультету економіки та бізнесу Амстердамського університету, доктор філософії в галузі економіки, Королівство Нідерландів;
  • Восієк Малгожата, заступник декана економічного факультету з наукових досліджень та розвитку Жешувського університету, доктор філософії в галузі економіки, Польща;
  • Рембілас Рафал, проректор Академії Вища школа бізнесу в Домбровій Гурничі, доктор філософії в галузі економіки, Польща;
  • Коробкін А.З., завідувач кафедри економічних та прикладних дисциплін Білоруського торгово-економічного університету споживчої кооперації, Республіка Білорусь, кандидат економічних наук, доцент;
  • Журавльов О.В., завідувач відділу міжнародного співробітництва НАСОА, доктор економічних наук, доцент.

Учений секретар конференції

закрити

Телефон оргкомітету: +380 (44) 489-31-05, +380 (44) 486-36-48, +380 (44) 489-42-56; e-mail: conferenceNASOA@gmail.com

Терміни подання матеріалів

Для участі у конференції вам необхідно до 15 листопада 2018 року (включно) надіслати електронною поштою до організаційного комітету:

• заявку на участь у конференції;
  • тези доповіді;
  • відскановану копію підтвердження сплати організаційного внеску.

Більше подробиць в запрошенні на конференцію: українською (pdf, doc), english (pdf, doc).