Захист дисертації Кобилинської Тетяни Василівни

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, Київ, Україна, 04107

Об 11 годині відбудеться захист дисертації Кобилинської Тетяни Василівни на тему «Методологічні та організаційні засади статистичного оцінювання діяльності сільськогосподарських підприємств (екологічний аспект)» Спеціальність 08.00.10 – статистика.

Науковий керівник

Доктор наук з державного управління, професор, член-кореспондент НАН України Осауленко Олександр Григорович, Національна академія статистики, обліку та аудиту, ректор.

Офіційні опоненти

• Доктор економічних наук, старший науковий співробітник Саріогло Володимир Георгійович, Інститут демографії та соціальних досліджень ім. М. В. Птухи НАН України, завідувач відділу соціально-демографічної статистики інституту демографії та соціальних досліджень.
  • Доктор економічних наук, професор Кулинич Роман Омельянович, Хмельницький університет управління та права, завідувач кафедри математики, статистики та інформаційних технологій.
  • Доктор економічних наук, професор Ткачук Василь Іванович, Житомирський національний агроекологічний університет, завідувач кафедри економіки і підприємництва.