Захист дисертації Дейни Антона Юрійовича

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, Київ, Україна, 04107

О 15:00 годині відбудеться захист дисертації Дейни Антона Юрійовича на тему: «Енергетична незалежність України: статистична оцінка, моделювання та прогнозування». Спеціальність 08.00.10 – статистика.

Науковий керівник

Доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри бізнес-статистики та економічної кібернетики Донецького національного університету імені Василя Стуса Сидорова Антоніна Василівна, м. Вінниця.

Офіційні опоненти

• Доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри статистики та економічного прогнозування Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця Раєвнєва Олена Валентинівна, м. Харків.
  • Кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри статистики Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Іщук Ярослава Володимирівна, м. Київ.