Захист дисертації Гороховець Юлії Анатоліївни

Захист дисертації  Гороховець Юлії Анатоліївни
Тривалість: -
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, Київ, Україна, 04107

О 12:00 годині відбудеться захист дисертації Гороховець Юлії Анатоліївни на тему «Облік і аналіз нематеріальних активів в системі вартісно-орієнтованого управління» Спеціальність 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).

• Захист відбудеться на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.870.01 у Національній академії статистики, обліку та аудиту.
  • Робота виконана на кафедрі аудиту в Національній академії статистики, обліку та аудиту Державної служби статистики України,
    м. Київ.
  • Автореферат.
  • Дисертація.
  • Відгуки: Легенчук С.Ф., Чік М.Ю.

Науковий керівник

Доктор економічних наук, професор Проскуріна Неля Миколаївна, Запорізький національний університет, професор кафедри обліку та оподаткування.

Офіційні опоненти

• Доктор економічних наук, професор Легенчук Сергій Федорович, Житомирський державний технологічний університет, завідувач кафедри обліку і аудиту.
  • Кандидат економічних наук Чік Марія Юріївна, Львівський торговельно-економічний університет, доцент кафедри бухгалтерського обліку.