Захист дисертації Нечипорук Наталії Віталіївни

Захист дисертації  Нечипорук Наталії Віталіївни
Тривалість:
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, Київ, Україна, 04107

О 14:00 годині відбудеться захист дисертації Нечипорук Наталії Віталіївни на тему «Облік земельних ресурсів в умовах ресурсозбереження» Спеціальність 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник

Кандидат економічних наук, доцент Шульга Світлана Володимирівна, Національна академія статистики, обліку та аудиту, доцент кафедри аудиту та підприємництва.

Офіційні опоненти

• Доктор економічних наук, професор Крутова Анжеліка Сергіївна, Харківський державний університет харчування та торгівлі, завідувач кафедри фінансів, аналізу
    та страхування.
  • Кандидат економічних наук, доцент Чумак Оксана Володимирівна, Державна наукова установа «Інститут освітньої аналітики», головний науковий співробітник відділу
    статистики і аналітики вищої освіти.