Захист дисертації Нечипорук Наталії Віталіївни

Захист дисертації  Нечипорук Наталії Віталіївни
Тривалість: -
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, Київ, Україна, 04107

О 14:00 годині відбудеться захист дисертації Нечипорук Наталії Віталіївни на тему «Облік земельних ресурсів в умовах ресурсозбереження» Спеціальність 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).

• Захист відбудеться на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.870.01 у Національній академії статистики, обліку та аудиту.
  • Робота виконана на кафедрі аудиту та підприємництва в Національній академії статистики, обліку та аудиту Державної служби статистики України,
    м. Київ.
  • Автореферат.
  • Дисертація.
  • Відгуки: Крутова А.С., Чумак О.В.

Науковий керівник

Кандидат економічних наук, доцент Шульга Світлана Володимирівна, Національна академія статистики, обліку та аудиту, доцент кафедри аудиту та підприємництва.

Офіційні опоненти

• Доктор економічних наук, професор Крутова Анжеліка Сергіївна, Харківський державний університет харчування та торгівлі, завідувач кафедри фінансів, аналізу
    та страхування.
  • Кандидат економічних наук, доцент Чумак Оксана Володимирівна, Державна наукова установа «Інститут освітньої аналітики», головний науковий співробітник відділу
    статистики і аналітики вищої освіти.