Захист дисертації Корепанова Олексія Сергійовича

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, Київ, Україна, 04107

О 12 годині відбудеться захист дисертації Корепанова Олексія Сергійовича на тему «Методологічні засади статистичного забезпечення управління розвитком «розумних» сталих міст в Україні», спеціальність 08.00.10 – статистика.

Науковий керівник

Доктор економічних наук, професор, Момотюк Людмила Євгеніївна, Національна академія статистики, обліку та аудиту, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи.

Офіційні опоненти

• Доктор економічних наук, професор Захожай Валерій Борисович, Національна академія внутрішніх справ, провідний науковий співробітник.
  • Доктор економічних наук, професор Ковтун Наталія Василівна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, професор кафедри статистики та демографії.
  • Доктор економічних наук, професор Цаль-Цалко Юзеф Сигізмундович, Житомирський національний агроекологічний університет, професор кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування і аудиту.