ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування»

Тривалість:
Місце проведення: вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

Повідомляємо, що згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 18.09.2018р. №1010 Національну академію статистики, обліку та аудиту призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Облік і оподаткування» у 2018/2019 навчальному році.

1. Перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт студентів буде проводитися – 2 квітня 2019 року.
  2. Другий етап проводиться як підсумкова науково-практична конференція для учасників Конкурсу – 23 квітня 2019 року.

У конкурсі можуть брати участь студенти ВНЗ України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці, що навчаються у цих навчальних закладах.

закрити

Наукові роботи студентів на конкурс приймаються до 10 лютого 2019 року (за поштовим штемпелем).

Ви маєте змогу завантажити подробиці II туру конкурсу.