Вступ до магістратури

Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ

До уваги вступників 2024 у магістратуру НАСОА!

Онлайн реєстрація для участі у ЄВІ та ЄФВВ

Реєстрація осіб, які бажають взяти участь у ЄВІ та/або ЄФВВ здійснюється Приймальною комісією НАСОА з 07 до 29 травня 2024 року 17 до 21 червня – додатковий період).

Розподіл спеціальностей/освітньо-професійних програм для реєстрації вступників для складання ЄВІ та ЄФВВ відповідальним представником Приймальної комісії НАСОА під час Вступної кампанії 2024:

Спеціальність Освітня програма
ЄВІ+ЄФВВ
051 Економіка ОПП «Прикладна статистика та бізнес-аналітика»
071 «Облік і оподаткування» ОПП «Облік, аудит та оподаткування»
072 «Фінанси, банківська справа,
страхування та фондовий ринок»
ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування»
073 «Менеджмент» ОПП «Міжнародний менеджмент»
081 «Право» ОПП «Право»
281 Публічне управління та адміністрування ОПП «Публічне управління та адміністрування»

Календарним планом організації та проведення у 2024 році вступних випробувань до магістратури / аспірантури передбачено два періоди реєстрації:

 • основний 7-29 травня (для участі в основній сесії);
 • додатковий 17-21 червня (для участі в додатковій сесії ー у цей період матимуть змогу зареєструватися ті, хто не зміг цього зробити під час основного періоду реєстрації).

Реєстрацію осіб, які бажають взяти участь у єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або єдиному вступному іспиті (ЄВІ),  здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти за умови особистої присутності вступника / вступниці та/або дистанційно.

Консультацію можна отримати електронною поштою або телефоном. Їх заклади вищої освіти розмістять на сторінках приймальних комісій на своїх офіційних вебсайтах.

Реєстрація відбуватиметься за допомогою взаємодії двох сервісів, роботу яких забезпечують Державне підприємство «Інфоресурс» та Український центр оцінювання якості освіти.

Для успішної дистанційної реєстрації необхідно діяти за таким алгоритмом.

 1. Сформувати комплект сканованих копій або фотокопій реєстраційних документів (у форматі jpg або png, розмір кожного документу не має перевищувати 1мб.).
 • заповненої заяви-анкети для оформлення екзаменаційного листка зі своїм накладеним кваліфікованим електронним підписом;
 • документа, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті-заяві;
 • документа, що підтверджує інформацію про  реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети-заяви інформації про РНОКПП;
 • документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
 • довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2024 році;
 • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника / вступниці;
 • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створенні особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань).

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційні магістри мають указати населений пункт, у якому бажають пройти ЄФВВ та/або ЄВІ, назву іноземної мови, із якої бажають скласти ЄВІ та назву(-и) ЄФВВ (педагогіка та психологія, психологія та соціологія, економіка та міжнародна економіки, облік та фінанси, управління та адміністрування, політологія та міжнародні відносини, інформаційні технології). Для проходження ЄФВВ можна вибрати тестування не більше ніж із двох предметних спрямувань.

Вступник / вступниця має право внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію протягом часу, відведеного для реєстрації.

Для перереєстрації учаснику / учасниці необхідно звернутися до приймальної комісії, яка його / її зареєструвала для участі у вступному випробуванні, і повернути раніше виданий екзаменаційний листок для його анулювання.

Якщо в процесі перереєстрації вступник / вступниця бажає змінити персональні дані – він / вона має надати документ(и), що підтверджує(ють) зміну персональних даних.

 1. Надіслати на електронну адресу приймальної комісії скановані копії  або фотокопії реєстраційних документів.

Перш ніж надіслати лист,  обов’язково потрібно перевірити правильність даних, зазначених в заяві-анкеті.

 1. Отримати скановану копію екзаменаційного листка.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учаснику / учасниці буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену ним / нею у заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку учасник / учасниця виявить помилки, йому / їй потрібно звернутися до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо учасник / учасниця зазначив / зазначила про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо екзаменаційний листок не надійде на адресу, зазначену в заяві-анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, учасник / учасниця має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав / надсилала реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

Для зареєстрованих учасників / учасниць на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Нагадаємо: для вступу на будь-яку спеціальність до НАСОА (незалежно від форми навчання ー очна чи заочна, бюджетна чи контрактна тощо) потрібно складати ЄВІ.  Тим, хто планує вступати на спеціальності галузей 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 128 «Публічне управління та адміністрування», окрім ЄВІ, потрібно буде також пройти ЄФВВ.

Увага!

Вступникам в магістратуру, які планують для участі в ЄВІ/ЄФВВ реєструватися дистанційно, треба заздалегідь отримати кваліфікований електронний підпис. Дистанційна реєстрація здійснюється за умови встановлення приймальною комісією фізичної особи (вступника) шляхом електронної ідентифікації. Приймальні комісії у разі дистанційної реєстрації прийматимуть лише заяви-анкети, на які накладено кваліфікований електронний підпис (КЕП). Вступнику буде відмовлено в реєстрації для участі в ЄВІ/ЄФВВ у разі відсутності на анкеті його кваліфікованого електронного підпису.

Увага!! 

Потенційний магістр має вказати населений пункт, у якому бажає пройти ЄВІ, ЄФВВ;

Наголошуємо, що вибір міста проходження вступних випробувань не залежить від місця розташування закладу вищої освіти, у якому вступник отримує екзаменаційний листок. У 2024 році графік проведення вступних випробувань під час основної сесії буде складено так, щоб вступник не проходив ЄФВВ з різних спрямувань в один день. Тому не передбачено вибір спрямування ЄФВВ, з якого вступник зможе пройти тестування під час додаткової сесії.

Консультація з питань реєстрації та складання ЄВІ/ЄФВВ:

 • Музиченко Марія Володимирівна
 • тел. +380 (97) 657-21-01,
 • е-mail: pr_com@nasoa.edu.ua

Накази Міністерства освіти і науки України про затвердження програм ЄВІ та ЄФВВ для вступу у 2024 році на здобуття ступеня магістра