Підписано договір про співробітництво з Вищою банківською школою (Познань, Польща)

З 30 травня по 1 червня 2016 року Академія приймала офіційну делегацію з Вищої банківської школи (м. Познань, Польща).

Між навчальними закладами було офіційно підписано договір про співробітництво та обговорено основні моменти подальшої плідної співпраці.

Під час робочих зустрічей з представниками Вищої банківської школи – ректором Йозефом Орчиком, деканом факультету фінансів і банківської справи Романом Лозінським та керівником міжнародного відділу Криштофом Сайоном за головуванням ректора Академії Олександра Осауленка, за участі проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Людмили Момотюк, декана фінансового факультету Вікторії Пархоменко, декана економіко-статистичного факультету Володимира Пантелеєва, декана факультету обліку та аудиту Олексія Пилипенка, завідувача відділення заочного та дистанційного навчання Леонтія Дериглазова, завідувача юридичного відділу Богдана Чижа, завідувача відділу міжнародного співробітництва Олексія Журавльова були обговорені питання:

• розробки і впровадження спільних програм навчання для магістрів із запровадженням програми подвійних дипломів;
  • академічної мобільності учасників освітнього процесу та обмін науково-педагогічним персоналом;
  • відкриття програми бізнес-освіти МВА в Академії за програмами Вищої банківської школи;
  • розробки спільних дослідних проектів та програм;
  • обміну публікаціями та іншими матеріалами в спільних інтересах;
  • організації спільної академічної і наукової діяльності: курсів, конференцій, семінарів, симпозіумів, лекцій тощо.

Людмилою Момотюк було наголошено про впровадження в Академії факультативу з вивчення польської мови з наступного навчального року.

В ході візиту представники Вищої банківської школи ознайомились з матеріально-технічною базою та провели зустріч зі студентами Академії, під час якої пан Криштоф Сайон зробив презентацію Вищої банківської школи і можливості навчання в Польщі та отримання подвійних дипломів.