Історія Академії очима очевидців

22 квітня 2016 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбулось відкрите засідання Вченої ради факультету обліку та аудиту «Історія Академії очима очевидців», приурочене до ювілею доцента кафедри теорії бухгалтерського обліку Хоруженко Олени Іванівни.

Засідання відкрив ректор НАСОА, доктор наук з державного управління, професор, член-кореспондент НАН України Осауленко Олександр Григорович.

З привітальним словом виступили:

• Олександр Юрійович Редько – перший проректор з науково-педагогічної роботи, доктор економічних наук, професор.
  • Олексій Іванович Пилипенко – декан факультету обліку та аудиту, професор кафедри бухгалтерського обліку, доктор економічних наук, доцент.
  • Валентин Аркадійович Шпак – в.о. завідувача кафедри теорії бухгалтерського обліку, доктор економічних наук, професор.
  • Марія Теодозіївна Теловата – завідувач кафедри бухгалтерського обліку, доктор педагогічних наук, професор.
  • Наталія Михайлівна Малюга – професор кафедри теорії бухгалтерського обліку, доктор економічних наук.
  • Світлана Володимирівна Шульга – доцент кафедри аудиту, кандидат економічних наук, доцент.
  • Надія Михайлівна Цвєткова – професор кафедри теорії бухгалтерського обліку, кандидат економічних наук.

Центральна доповідь на тему «Двадцять два роки в академії» була проголошена ювіляром – доцентом кафедри теорії бухгалтерського обліку Хоруженко Оленою Іванівною. Виступ викликав жваву дискусію, спогади та уточнення деяких фактів в історії НАСОА, особливо в контексті того, що у грудні цього року Національна академія статистики, обліку та аудиту відзначатиме свій ювілей – 30 років з дня заснування.

Також на засіданні були представлені доповіді:

• Пилипенко О. І., д.е.н., професор кафедри бухгалтерського обліку «Історія створення та функціонування факультету обліку та аудиту в НАСОА».
  • Пархоменко В. М., д.е.н., професор кафедри теорії бухгалтерського обліку
    «Академія: становлення і розвиток бухгалтерського обліку та аудиту».
  • Шкуліпа Л. В., к.е.н, доцент кафедри теорії бухгалтерського обліку «Історія академії очима студента – аспіранта – доцента».
  • Цвєткова Н. М., к.е.н, професор кафедри теорії бухгалтерського обліку «Історія розвитку кафедри бухгалтерського обліку».
  • Малюга Н. М., д.е.н., професор кафедри теорії бухгалтерського обліку «Спеціалізована вчена рада НАСОА: унікальність діяльності».
  • Петраківська О. В., к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку «Реформування бухгалтерського обліку та фінансової звітності в банківських установах».
  • Нікітіна Ю. Р., студент, методист кафедри теорії бухгалтерського обліку «Що для мене Академія».

Відкрите засідання Вченої ради факультету обліку та аудиту стало початком реалізації заходів, присвячених 30 – тій річниці НАСОА, та спрямованих на висвітлення історії Академії очима очевидців.